Bicikli, virágok, sárkányok.. 😀

Krisz biciklis túráját azért néztem ki magunknak, mert nem hagyományos idegenvezetés, hanem inkább... olvasson tovább

FanniCs
Fót, Magyarország
mobiltelefonon
Imádtuk!!

Nagyon élveztük Krisszel a biciklis túrát. Rövid idő alatt rengeteg mindent mutatott meg nekünk... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. július 31.
Yeti645
Mind a(z) 485 értékelés megtekintése

208213 a(z) 485 értékelésből
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Barcelonát lehet szeretni,lehet imádni,de igazán megélni kell!Krisz és Edina által egy olyan szeletet kaptunk a városból,ami örök élmény marad és egészen biztosan visszahív a jövőben.Végtelenül kedves,lelkes,vidám vendéglátóink voltak.2napos biciklitúra alkalmával magunkba szívhattuk nekik köszönhetően a város történelmét,kultúráját,művészetét,gasztronómiáját és nem,nem a La Ramblan.Barcelona igazi arca ott kezdődik,ahova a turisták a tömegturizmus keretén belül már nem jutnak el.Ha ők nincsenek,mi is elevezünk az utikönyvek sablonos kínálatán.A legnagyobb visszaigazolás számunkra,hogy a 9 éves fiúnk 2napig boldogan szívta magába Krisz szavait akár történelemről,akár várostervezésről vagy sárkánytojáskeresős játékról volt szó.Könnyes szemmel ült a 2.túranap végén a taxiban.Köszönjük srácok a feledhetetlen “szuperhős” kalandot!☺️☝

Köszönet neki: OnAir757964
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

BICAJOZZ EGYET BARCELONÁBAN!

Laza, tekergős városnézés raszta idegenvezetővel, belsős infókkal és tuti tipekkel a várossal még csak ismerkedőknek.
Hol érdemes kajálni vagy vásárolni? Hol lógnak a helyiek? Krisz megmondja! Ráadásul annyi várostörténeti, kultúrális infót is kapsz tőle, amennyi csak belefér a fejedbe. Nekünk bejött!

Köszönet neki: CsCsenge
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Először 2016 júniusában voltam Barcelonában a párommal. A közel egy hetes nyaralás első napján vettünk részt a Bounce Around Barcelona biciklis túráján, ami tökéletes indítás volt a város felfedezésére. Rögtön kaptunk egy nagy vonalakban átfogó képet, miközben rengeteg kultúrtörténeti infóval is gazdagodtunk. Aki szeret biciklizni, annak külön ajánlott, ez a város erre a közlekedési módra van kitalálva.
2017-ben már a kamasz gyerekeimmel jöttem és kezdő programnak újra Krisztián idegenvezetését választottuk. Azt hiszem, ennél jobb ajánló nem kell :-)

A program dátuma: 2017. június
Köszönet neki: istvan c
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Ha csak erre a programra mentünk volna Barcelonába akkor már megérte kiutazni. Első nap bringával fedeztük fel a város jórészét. A több mint 200 km-es bicikliúton eljutottunk Barcelona látványosságaihoz, jártunk a Művész negyedben, sőt még a tengerpartra is lenéztünk. A tervezett 3 órás útból végül 5 lett aztán kajálással zárult az este. Egy délután alatt több érdekességet tudtunk meg, mint az azt követő 5 napban. Ráadásul utána már sokkal magabiztosabban közlekedtünk a városban. Krisztián az "idegenvezető" nagyon jó fej, közvetlen ez pedig sokat hozzátett a szuper hangulathoz. Az árak nagyon rendben voltak, szerintem egy átlagos bringa bérlés+idegenvezetés jóval többe került volna. Ha Barcelonába jártok a BAB szuperhősöket semmiképp ne hagyjátok ki!!

Köszönet neki: LillaS161
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Röviden: iszonyat jó volt és kihagyhatatlan!!!!! :)
Hosszabban: Barcelonába érkezésünk napján egy 3 órás biciklis túrát választottunk a BAB repertoárból (több van), mely a kávézós megbeszélés után indult. Több nevezetességet érintettünk és rengeteg plusz infot kaptunk, mind a kihagyhatatlan látnivalókról, ételekről és a helyiekről. A túra bőven meghaladta a 3 órát, nagyon jó hangulatban telt Krisz idegenvezetésével. A végén még egy kis tapasozás is belefért házi vermuttal kísérve. A nem túl gyakorlott bicajosoknak (mint mi) is teljesen biztonságos a szuper biciklis utak miatt.
Köszönjük az élményt!!!!!!
Niki & Robi