Bicikli, virágok, sárkányok.. 😀

Krisz biciklis túráját azért néztem ki magunknak, mert nem hagyományos idegenvezetés, hanem inkább... olvasson tovább

FanniCs
Fót, Magyarország
mobiltelefonon
Imádtuk!!

Nagyon élveztük Krisszel a biciklis túrát. Rövid idő alatt rengeteg mindent mutatott meg nekünk... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. július 31.
Yeti645
Mind a(z) 485 értékelés megtekintése

207212 a(z) 485 értékelésből
Értékelés időpontja: 2018. március 9.

A neten akadtam valahol Kriszre és párjára, és milyen jó, hogy találtam őket... Lazán körbe kerekeztük Barcelona belvárosát, sok-sok információt kaptunk (jelenről és múltról egyaránt), mindezt színesen "tálalva". Számunkra felejthetetlen élmény volt, csak ajánlani tudjuk mindenkinek, szerintünk kihagyhatatlan. Ja, és rettentő segítőkészek, előtte mailben is, és természetensen ott is kaptunk hasznos tanácsokat. Köszönjük! És további sok sikert!

A program dátuma: 2018. március
Köszönet neki: pinterangela
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Barcelonát lehet szeretni,lehet imádni,de igazán megélni kell!Krisz és Edina által egy olyan szeletet kaptunk a városból,ami örök élmény marad és egészen biztosan visszahív a jövőben.Végtelenül kedves,lelkes,vidám vendéglátóink voltak.2napos biciklitúra alkalmával magunkba szívhattuk nekik köszönhetően a város történelmét,kultúráját,művészetét,gasztronómiáját és nem,nem a La Ramblan.Barcelona igazi arca ott kezdődik,ahova a turisták a tömegturizmus keretén belül már nem jutnak el.Ha ők nincsenek,mi is elevezünk az utikönyvek sablonos kínálatán.A legnagyobb visszaigazolás számunkra,hogy a 9 éves fiúnk 2napig boldogan szívta magába Krisz szavait akár történelemről,akár várostervezésről vagy sárkánytojáskeresős játékról volt szó.Könnyes szemmel ült a 2.túranap végén a taxiban.Köszönjük srácok a feledhetetlen “szuperhős” kalandot!☺️☝

Köszönet neki: OnAir757964
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

BICAJOZZ EGYET BARCELONÁBAN!

Laza, tekergős városnézés raszta idegenvezetővel, belsős infókkal és tuti tipekkel a várossal még csak ismerkedőknek.
Hol érdemes kajálni vagy vásárolni? Hol lógnak a helyiek? Krisz megmondja! Ráadásul annyi várostörténeti, kultúrális infót is kapsz tőle, amennyi csak belefér a fejedbe. Nekünk bejött!

Köszönet neki: CsCsenge
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Először 2016 júniusában voltam Barcelonában a párommal. A közel egy hetes nyaralás első napján vettünk részt a Bounce Around Barcelona biciklis túráján, ami tökéletes indítás volt a város felfedezésére. Rögtön kaptunk egy nagy vonalakban átfogó képet, miközben rengeteg kultúrtörténeti infóval is gazdagodtunk. Aki szeret biciklizni, annak külön ajánlott, ez a város erre a közlekedési módra van kitalálva.
2017-ben már a kamasz gyerekeimmel jöttem és kezdő programnak újra Krisztián idegenvezetését választottuk. Azt hiszem, ennél jobb ajánló nem kell :-)

A program dátuma: 2017. június
Köszönet neki: istvan c
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Ha csak erre a programra mentünk volna Barcelonába akkor már megérte kiutazni. Első nap bringával fedeztük fel a város jórészét. A több mint 200 km-es bicikliúton eljutottunk Barcelona látványosságaihoz, jártunk a Művész negyedben, sőt még a tengerpartra is lenéztünk. A tervezett 3 órás útból végül 5 lett aztán kajálással zárult az este. Egy délután alatt több érdekességet tudtunk meg, mint az azt követő 5 napban. Ráadásul utána már sokkal magabiztosabban közlekedtünk a városban. Krisztián az "idegenvezető" nagyon jó fej, közvetlen ez pedig sokat hozzátett a szuper hangulathoz. Az árak nagyon rendben voltak, szerintem egy átlagos bringa bérlés+idegenvezetés jóval többe került volna. Ha Barcelonába jártok a BAB szuperhősöket semmiképp ne hagyjátok ki!!

Köszönet neki: LillaS161