“Kötelező spanyol kostoló”

8. helyezett 121 Falatozók közül Madridban
Milyen alkalomra? Gyermekbarát, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Vacsora, Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás
Környék: Austrias
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Bár inden időszakban teltház van, mégis aki Madridban jár fel kell keresse ezt a kávézót. A menüben is kapható spanyol édesség, a churro és a mellé felszolgált forró csokoládé élménye hozzátartozik a madridi élményekhez. Érdemes a sor kivárni!

Köszönet neki: SzakiPeti

Értékelés időpontja: 2017. november 22.

Tulajdonképpen azt sem tudtuk mi az a churros. Gyakorlatilag egy hosszúkásra sütött fánktésztából készült vastag "pálcika", amit forró csokiba mártogatva esznek. Nagyon finom. Ami érdekes, hogy a hely 24 órán keresztül nyitva van és majdnem mindig teltház van, de mindenki elfér. A falak tele vannak az ott megfordult hírességek képeivel.

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: Laszlo-from-Hungary
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 23. mobiltelefonon

Mi itt ebben a Madridi szinten leghíresebb helyen ettünk churrost :) Aránylag hamar sorra kerülsz és le is ültetnek. Amit itt adnak az finom és igen jó ;) Ár érték arányban megfelelő! Ajánlom!

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Vlaszij
Értékelés időpontja: 2017. március 25. mobiltelefonon

Churros von chocolate!
Nem ismertük a helyet, csak rengeteg embert láttunk egy kis sikátorban...
Gondoltam nézünk csak meg! És láss csodát egy fantasztikus helyre csöppentünk. Aki leszerelné ülni annak minimum 20 percet kell sorba állni, de van egy take away része is, itt gyorsabban lehet végezni. Hat a truffelek is megérnek egy külön misét! Csak ajánlani tudom, 1894 óta rendületlenül :)

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: nandors110
Értékelés időpontja: 2017. január 22.

Régi-régi hely. A churros és a forró csokoládé is igen finom volt. Általában vacsora után tértünk be, nem kellett sokat várnunk. A San Miguel piacon is ettünk churrost, ez fényévekkel jobb volt.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: rokatunder

A következőt megtekintő utazók: Chocolatería San Ginés ugyancsak megtekintették

Madrid, Madridi közösség

Járt már itt: Chocolatería San Ginés? Ossza meg benyomásait!