Szép

Kicsit Szent Márk tér feeling. Szép, az árkádok alatt rengeteg étterem, és boltok. Madridban el... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 21.
Gezov
Budapest, Magyarország
Plaza Mayor

Értékelés időpontja: 2017. június 27.
Krisztanudl

4 084
11 669
9 832
4 084
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 4.

Kellemes séta során egy jó kis bujkálás az árkádok alatt, kávézás vagy egy gyors harapnivaló elfogyasztása és élvezni a napsütést a téren.

A program dátuma: 2016. október
Köszönet neki: ZsoltG164
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 23. mobiltelefonon

A Plaza Mayor valaha a vásártér volt. Most egy igen látványos tér amit igencsak érdemes körbe sétálni :) Tegyétek meg :)

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Vlaszij
Értékelés időpontja: 2017. június 27.

A Plaza Mayor engem Velence főterére emlékeztetett. A tér nagyon szép, rendben tartott, ahonnan számos látnivaló gyalogosan is elérhető.

A program dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Krisztanudl
Értékelés időpontja: 2017. június 16. mobiltelefonon

Egy igazi élettel töltött tér. Mi nagyon jókor voltunk ott, épp a kiràlyi csalàd szàllítàsàt nézhettünk végig. Gyönyőrű volt.

A program dátuma: 2017. június
Köszönet neki: marschal
Értékelés időpontja: 2017. május 29.

Sajátos hangulatú tér: a házak kb. egységes képet mutatnak stílus és magasság szempontjából. Másodszor jártam itt. Először kb 10 évvel ezelőtt egy május elsejei kavalkádot láttam, most pedig szabadtéri színháznak volt berendezve rengeteg széksorral. Így most a tér szépsége kevésbé érvényesült.

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Klari K