Mai nyitvatartás: 10:00 - 20:00
Budapest, Hungary

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 12.
stefanicalexander
Budapest, Hungary
Érdekes

A belépő elég drága, de az élményért megéri. Ami nagyon zavart, hogy hosszú perceket kellett várni... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2015. december 29.
Sziszus86

1 612
2 352
2 471
1 612
Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Imádtam minden itt töltött percet. Interaktív, vicces - és nem csak gzerekeknek! Volt olyan holland híresség, akit nem ismertem, de ettől függetlenül is nagyon jól éreztem magam. Az ára kicsit borsos, én 20 euroért vettem a neten, a helyszínen kedvezménnyel 21. Érdemes előre megvenni a jegyet, mert az után kígyózik a sor.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: bettiszollosi
Értékelés időpontja: 2017. július 15. mobiltelefonon

Jó program mindenképp érdemes beiktatni főleg tizenéves gyerekkel.
Jól szórakoztunk és klassz fotókat csináltunk.
Érdemes hétköznap és a reggeli órákban menni mert különben nagyon sokan vannak .

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: zyku
Madame Tussauds A, a Madame Tussauds Amsterdam alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. július 17.
Google-fordítás

Köszönjük! If you have any pictures you want to share... please do!
And did you know we even offer a discount ticket for entrance in the morning and evening? ✨✨

Értékelés időpontja: 2017. március 23. mobiltelefonon

Tavaly voltunk anyukámmal de èppen akkor volt felújítás alatt igy nem volt túl hosszú kb 30 perc alatt vègigjártuk. Egyèbkènt jól elszórakoztunk.

A program dátuma: 2016. április
Köszönet neki: 172bettinaj
Madame Tussauds A, a Madame Tussauds Amsterdam alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. március 24.
Google-fordítás

Dear Visitor,

Thank you for your feedback. We are glad you had a good time. We hope to see you back soon.

Kind regards,

Madame Tussauds Amsterdam

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 12.

A viasz múzeum mindenhol óriási sikert arat, legyen az Londonban, vagy Amszterdamban. Szemet gyönyörködtető, látványos és lenyűgöző, ahogy az emberi fejlődés lehetővé teszi híres és hírhedt személyek testközeli megvalósulását. Egy kicsit kisebb, egy kicsit tekervényesebb, mint Londoni szomszédja, valamint a Marvel szereplői is nagyon kis számban képviseltetik magukat, de ettől még egy igen szórakoztató kikapcsolódás.

A program dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: stefanicalexander
Értékelés időpontja: 2016. április 17. mobiltelefonon

Belepeskor sajnos eleg sokat kell varni, de igazabol megeri. A belepo nem olyan keves de ki lehet birni. En mar 2x voltam itt, mindketszer mas tarsasaggal de mindenki elvezte. Keszult sok fenykep es par orara lefoglaltuk magunkat.

A program dátuma: 2015. szeptember
Köszönet neki: Filamester