“Gasztrotúra egyik állomása”

Time Out Market Lisboa
Konyha: Portugál
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli
Környék: Bairro Alto, Bica és Cais do Sodré
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Szuper kis “gyorséttermek” egy helyen! Szívem szerint mindet végig kóstoltam volna! Azonban nem mindegy mikor megy az ember, mi dél körül tértünk be, rengetegen voltak!

Köszönet neki: Alexandra R

Értékelés időpontja: 2017. december 25.

Több éttermet - kávézót sörözőt - borozót stb lehet itt egy helyben megtalálni! Édességekben sincs hiány. Házi főzésű söröket is találsz. Minden egy helyen!

Köszönet neki: ATTILA B
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 2.

Ide mindenképpen el kell menni, de azért legyen nálunk pénz is, mert egyáltalán nem olcsó. De a hely nagyon ki van találva, iszonyatosan színvonalas, láthatóan a túristákra épül. Talán ez az ami egy kicsit csökkenti a varázsát is, na meg az árak... De egy ebédre, vagy vacsira nem szabad kihagyni ....

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Sheeri12
Értékelés időpontja: 2017. március 17. mobiltelefonon

Mercado da ribeira..minden gurmannak ott a helye...egy ötketes jekzőt kapsz ha rendektél..mehetsz mást is keresni..ha kész...jelez a szerkezet..mehetsz a szuper kajá3rt...

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Istvannebabics
Értékelés időpontja: 2016. január 14.

Életem egyik legkellemesebb vacsoráját ettem itt a barátnőmmel. A hely hangulata rögtön magával ragad, ahogy a körben elhelyezkedő mondhatni éttermek finomabbnál finomabb ételeket készítenek. Éttermi minőségben és tálalásban! Az árak korrektek. Egy főétel 8-12 euró és megéri az árát! Amikor mi voltunk akkor az emberek a terem közepén táncoltak, ami remek látvány volt! Ekkor mi sajnos csak benéztünk és nem álltunk be, és amikor kedden visszamentünk akkor már másféle zene ment és nem volt tánc. Ne hagyja ki senki ezt a helyet. Imádni fogjátok!

Köszönet neki: zoltanbihi

A következőt megtekintő utazók: Time Out Market Lisboa ugyancsak megtekintették

Lisszabon, Lisszabon kerület

Járt már itt: Time Out Market Lisboa? Ossza meg benyomásait!