“Legjobb Portói étterem ”
Laurear értékelése

Laurear
9. helyezett 1 950 Éttermek közül Portóban
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Első este a szállásunkon ajánlották ezt a kis éttermet és utána szinte minden nap vissza jöttünk ide vacsorára vagy egy ebédre. Hely kicsi, de legalább annyira családias a hangulata. A pincérek kedvesek, szívesen beszélgetnek, és segítenek hogy mit és merre érdemes megnézni még a városba. Összes étel helyben készül itteni friss alapanyagokból, közülük a fokhagymás garnélát mindenkinek csak ajánlani tudom én itt szerettem meg ezt az ételt. Tengeri ételek mellett disznóból és marhából készült fogások is megtalálhatók.

Aki itt jár egyszer mindenképp látogasson el ide!

Best wishes from Hungary, Dominik&Krisztián

Köszönet neki: krisztián á

Értékelés időpontja: tegnap mobiltelefonon

Értékelés időpontja: 1 héttel ezelőtt mobiltelefonon
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Laurear ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Laurear? Ossza meg benyomásait!