Mai nyitvatartás: 0:00 - 23:59
Sörfesztivál, ami nálunk elképzelhetetlen

Már az a maga módján furcsa, hogy Bécsig kell menni vidámparkozni. De nem is ez volt az elsődleges... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 7.
Passenger727021
Robert Patison

A viaszbábúk miatt mentünk oda, sorbanállás nélkül bejutottunk, szép bolt, korrekt. Az óriáskerék... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. március 27.
Anna11123

3 731
3 611
1 805
Értékelés időpontja: 2017. december 18. mobiltelefonon

Az egész Prater megér egy látogatást, de a régi óriáskerék kihagyhatatlan. Nappal és éjszaka is élmény.

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: Kovan1985
Értékelés időpontja: 2017. október 24. mobiltelefonon

Egy igazi kikapcsolódás kicsiknek nagyoknak. Egy kihagyhatatlan hely ha Bécsben jársz. Nefélj bátran kipróbálhatsz bármit biztonságos!

Köszönet neki: FarkasElemerAlapito
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 30. mobiltelefonon

A farönkös vízicsúszda tetszett a legjobban a lányomnak, 4-szer ment le rajta. Nagy melegben még jól is esik a fröcskölő víz. Minden korosztály megtalálja a neki való programot a rengeteg játék közül. A kisvonat nagyon nagy kört tesz meg a parkban.

A program dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: IldikoG37
Értékelés időpontja: 2017. július 29.

Nem csalódik az ember ha a Práterről szóló ajánlások,értékelések,reklámok alapján látogatja meg. Minden részében hozza a minőséget és hangulatot, igazán valósághű!!!!!
Minden korosztály megtalálja a neki szóló lehetőséget és élményt. Gyorsan átváltozhatunk gyereknek..., magával ragad és elvarázsol, hihetetlen élményt és kikapcsolódást nyújt. A kiszolgáló egységek is sokrétűek- éttermek,street food,sörözők,fagyizók...- ki mit akar,mire vágyik. Aki teheti látogassa meg mert megéri!!

Köszönet neki: paccomatto
Értékelés időpontja: 2017. július 13.

Fiaimnak(21 és 13) ajándékba ígértem egy önfeledt napot a Práterben,ezért sokat keresgéltem a neten.Tudtam,hogy drága:de mégis,mennyi az annyi?
Minden attrakció külön fizetendő,plusz(mivel vonattal jöttünk),hozzá kell adni a kiadásokhoz a jegyek árát.
Megvettem a Vienna Card(Bécsi városkártya)-ot,melynek ára 1 napra 13,9 euró,viszont egy felnőtt és vele egy 15 év alatti gyerek használhatja a város tömegközlekedését egész nap.Sok kisebb -nagyobb kedvezményt is tartogat a kártya,de mi nem érkeztünk semmi másra,mert a Práterre tényleg kell egy teljes nap.Meglepetésként ért viszont,hogy az adott kártyához ajándék kuponfüzet jár a vidámparkba és erről egy szó sem esik a neten sehol!Sőt,véletlenül vettem észre a lehetőséget és szaladtam vissza a Hauptbahnhofon lévő turist-info irodába érte.És jól tettem,hiszen 1+1 akciós kuponokkal volt tele,sokat fel is használtunk.
Az árak 2 eurótól 15 euróig terjednek/fő.Viszont minden korosztály talál magának számtalan élményt.Csak hullámvasútból vot vagy 7.Álltalában 4.5 euróért.
Szerdai napon voltunk,de így is nagy volt a tömeg.Ennek ellenére leírhatatlan hangulata van:olyan IGAZI vidámparkos.Lehet hogy drága,de örök emlék lehet minden gyereknek(és felnőttnek).

6  Köszönet neki: erikakiss7777