Mai nyitvatartás: 8:30 - 19:00
igazi császári park

ősszel is gyönyörű park, jól esik sétálni benne, még fizetés és jegyvásárlás nélkül is érdekes, bár... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 7.
Passenger727021
kelemes kikapcsolódás

Tavasszal amikor nyilnak a virágok nagyon szép az egész park, de én már jártam itt télen is és... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 16.
Fincus
Bécs, Ausztria
Mind a(z) 10 248 értékelés megtekintése

10 248 találat
7 096
2 583
7 096
2 583
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Ausztria- Bécs egyik legszebb része engem mindig elvarázsol bármelyik évszakban megyünk .Egész napot ellehet ott tölteni megnézni a kastélyt,állatkertet sétálni a parkban.Télen,nyáron tavasszal és ősszel ha Bécsben jársz menj és csodáld meg a történelemmel teli parkot.Úgy érzem néha mintha vissza repülnénk az időben és Sissi sétálhatna vagy lovagolhatna a kis utak valamelyikén.

A program dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Margit L
Értékelés időpontja: 2017. július 29.

Örök élményt ad, leírhatatlanul szép és gondozott,ápolt. Szemetet NEM látni sehol, példaértékű! Anno amikor megtervezték és elkészítették..., ma így nem tudnák létrehozni óriási tisztelet az elődöknek! Hatalmas terület, fantasztikus kilátással! És nagyon jól esik egy "igazi" korsó sör a Gloriette teraszáról!

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: paccomatto
Értékelés időpontja: 2017. július 27. mobiltelefonon

Egy varazslatos seta gyonyoru kornyezetben! Jolesoen el lehet veszni a fak rengeteben, de termeszetesen a tablak iranyitjak utunkat. Fennseges a kilatas a kastely teraszarol a Gloriettere es a szokokutra! Eleg nagy a kert, ezert mindenkepp lapos talpu cipo ajanlott!

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Storyteller688161
Értékelés időpontja: 2017. július 14.

Csodálatos kert, amit lovas kocsival körbe lehet menni 65 euróért. Nagy élmény, mindenképp látni kell. A növény labirintus csodálatos. Hihetetlen, hogy a virágok, fák , bokrok, pont úgy vannak, ahogy az korábban is volt.

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: PKata66
Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Tudom, magánügy! De nagyon zavarónak találtam a vasárnapi látogatás alkalmával a parkba a TV felvétel miatti rettenetes felfordulást. Sátrak, konténerek, reflektor-hangszóró állványok. Mindenűt kordonok. Annyira illúzióromboló látvány volt. Nem is volt kedvünk, régi szokásunkat folytatva, nagyot sétálni, pihenni a parkban. Tudom, egy ilyen koncert, TV felvétel nagyon sokat jelent, bevétel és hírverés szempontjából. De az előkészületek, szerintem éppen annyi negatívumot jelentenek.

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: FrequentFlier642967