“Szigligeti “csoda””
Villa Kabala értékelése

Villa Kabala
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Borongós tavaszi vasárnap Budapest felé esett a választás a Villa Kabalára, amit utólag sem bántunk meg! Sőt! A bodzapezsgőtől kezdve a málnaszörpön át és most az ebédet részletesen taglalhatnám, mert minden finom volt, harmonikus ízek, ízlésesen tálalva, ahelyett menjetek és kóstoljátok meg! A házi gazdákról pedig újabb ódát zenghetnék, mert bár fiatalok, de mintha erre születtek volna! Biztosan visszatérünk!
Érdemes foglalni!

Köszönet neki: anibenke

Értékelés időpontja: 2018. március 4.

A szerencse hozott minket első ízben az étterembe. Legközelebb már célirányosan, tudatosan jövünk.
Hiteles szakemberekkel találkoztam. Kitűnő ételeket kóstoltam. Remek borokat ihattam.
Ígéretes terveket ismerhettem meg.
Gratulálok a gazdáknak, és kívánok Nekik hatalmas (megérdemelt) sikert!

Leírások a fotók mellett....

3  Köszönet neki: Gasztromann
Értékelés időpontja: 2017. november 22. mobiltelefonon

Ezt már 2017. június 2.-án 23.29-kor leírtam...“ Fantasztikus környezet,feledhetetlen panoráma,kedves,lehetetlent nem ismerő személyzet,pazar,lakomaba illő vacsora és szikrázó napsütés!Barátom 40. meglepetés szülinapjához keresve sem találhattunk volna kifogástalanabb helyszínt!”
Mit tehetnék még hozzá???
Max annyit hogy átéltük azóta újra és újra és újra...persze szülinap nélkül!❤️
Jaaaa és a szülinapon torta is volt!

1  Köszönet neki: ZsoltK398
Értékelés időpontja: 2017. november 12.

Gondoltam rá, hogy nem sztárolom túl a helyet, mert még elveszíti a varázsát ha egyre többen hájpoljuk, de ezt az élményt meg kell osztani. Minden vendéglátóst elzavarnék ide, hogy lássa, hogyan kellene ezt csinálni. Nem puccba vágva meg hajlongva kell borszakértőzni, hanem sárga edzőcipőben és farmerben szenvedéllyel beszélni róla, sokkal hitelesebb. Mintha régi barátokhoz mentünk volna, messziről már üdvözöltek, töltötték a pezsgőt, mindent megtettek értünk, a gyerekem nevét 2 percen belül megjegyezték. Természetesen és nem tolakodóan voltak barátságosak, közvetlenek és kedvesek, és ez a kedvesség ragályos volt. A többi vendégre is átragad azonnal. Az ételek, borok elsőosztályúak, a panoráma lélegzetelállító, az étterem kis kuckósan és hangulatosan van berendezve. Semmibe nem tudok belekötni. Állandó visszatérő vendég leszek.

Tippek: Mindenképp ajánlatos az asztalfoglalás, mert kicsi a hely.
Bort, pezsgőt palackban helyben is meg lehet venni.

2  Köszönet neki: 326fruzsinak
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon

Gyönyörű kilátás, családias, közvetlen és profi kiszolgálás, rendkívül finom, kreatív ételekkel, hàzi alapanyagokból! Mindenképp visszamegyünk még .

1  Köszönet neki: GastroKinga

A következőt megtekintő utazók: Villa Kabala ugyancsak megtekintették

Szigliget, Veszprém megye
Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Villa Kabala? Ossza meg benyomásait!