“A jó fagyi titka”
Sarokház Cukrászda értékelése

Sarokház Cukrászda
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Szerintem az ország egyik legjobb fagyizója...nagyon rendezett európai színvonalú hely. A tulajdonosok folyamatosan fejlesztenek....10 pontból 11

1  Köszönet neki: ErdeiC1

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17. mobiltelefonon

Indokolatlanul magas árak az ország tortájáért, a választék nem nagy. A kiszolgálás megfelelő, gyors.A marcipán szelet és a sacher torta finom volt.

Köszönet neki: FrequentFlier699592
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19. mobiltelefonon

Nyári melegben kihagyhatatlan! Kerékpártúra közben tökéletes pihenőhely. Kedves személyzet, tiszta mosdó.

1  Köszönet neki: ZsoltI35
Értékelés időpontja: 2017. július 26.

Bármerre járunk és útba esik mi nem hagyjuk ki hogy be ne térjünk.Nekünk a környék legfinomabb fagylaltját itt árulják.Kedvencem az étcsoki ,szeder ,vanília hármas.HMMM mennyei .Kóstolja meg mindenki!

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: Marianna622166
Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Férjemmel Tiszaőrs fűrdőben voltunk .Ellátogatunk Poroszlón a sarokház cukrászdában,finom sütemények és fagylaltok között válogathatunk. Finom volt minden kellemes délutánt töltöttünk el csak ajánlani tudom mindenkinek

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: icak2016

A következőt megtekintő utazók: Sarokház Cukrászda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sarokház Cukrászda? Ossza meg benyomásait!