A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. január 16. mobiltelefonon

A személyzet nagyon segítőkész, az ételek is nagyon finomak, változatosak. Viszont a wellness és a bár részen jobban oda kellene figyelni a tisztaságra. Két napon keresztül a medence szélén egy véres ragtapasszal kellett szemeznünk. Igaz az egyik sarokban volt, de akkor is.
A bárpult alig használt italain vastagon áll a por. Mint pultos nekem ez zavarja a szemem...

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: BorosiK
Shiraz B, a Mesés Shiraz Wellness & Tréning Hotel alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 20.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését. Örülünk, hogy elégedett voltak személyzetünk hozzáállásával és ételeinkkel. Reméljük egy másik alkalommal is ellátogatnak hozzánk még pozitívabb visszajelzéseket kapunk.

Értékelés időpontja: 2017. december 28. mobiltelefonon

Alapvetően nem rossz a hely, de rényleg. Megérkezésünkkor egy nagyon kedves hölgy fogadott minket. Nekem kissé sötét folyosókon barangoltunk a szobánkhoz. Ami nekem semmiféle keleties hangulatot nem árasztott. A fürdőszoba annyira kicsi, főleg a zuhanykabin, hogy egy férfi méretű férfinek már a bejutás is nehézkes a kabinba. Állandóan elzártam a karommal a csapot, és bevertem a könyökömet a folyékony szappan tartójába. Tiszta szerencse, hogy ez üres volt, legalább nem folyt ki feleslegesen belőle a szappan.:-) . Első nap kiraktuk a kérem ne zavarjanak táblát. Második nap sem takarítottak. Harmadnap a mellettünk lévő szobában takarítottak, mikor kimentünk. Magyarul látták, hogy elmegyünk utcai ruhában. Gondoltuk, na végre, majd ma. Ahha.. hát nem. Igaz, ez nem prémium szoba volt, de már csak ilyet tudtam foglalni. A fürdő rész igazán szép, már ha beférsz. Fullon volt , pihenőágyat felejtsd el. Nem akarom a Salirissal összehasonlítani,, mert nem lenne igazságos a méretekbeli különbségek miatt. De ott sem szoktunk többet költeni, az is 4*. Szerintem az más liga, mégis kb. ugyan annyiba kerül. Szóval az ár/érték arány itt nem az igazi. Ami jó volt, az az ételek minősége. Aki egyszer volt a Salirisban, szerintem nem jön ide többet.

Utazás típusa: Családjával utazott
4  Köszönet neki: zsolte
Shiraz B, a Mesés Shiraz Wellness & Tréning Hotel alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 12.

Köszönjük értékelését!
Szeretnénk felhívni szíves figyelmét, hogy szállodánk 7 féle szobatípussal rendelkezik. Az új szárnyunkban baldachinos franciaággyal felszerelt marokkói enteriőrrel rendelkező prémium szobáink, két és háromlégterű exkluzív Junior lakosztályaink és Grand lakosztályaink várják hogy tematikus és egyedi élményt nyújtsanak Vendégeik részére. Szállodánk magas keresettsége okán foglaltságunk függvényében a szabad kapacitásnak megfelelően tudunk szobát biztosítani, ezért javasoljuk, hogy foglalásukat mihamarabb tegyék meg az Önök által preferált időpontra, ezáltal szállodánk nem csak a legkedvezőbb árat tudja biztosítani, hanem marokkói szobáink közül is válogathatnak!

Szállodánkat méltán nevezik a Párok Oázisának, számos páros programjainkon felül gyermek vendégeink száma elenyésző. A felnőttek számára a keleties nyugalom és zavartalan relaxáció biztosított, mely a környékbeli szállodákban nem tapasztalható.

Örömünkre szolgál, hogy gasztronómiánk Önöket is elvarázsolta!

Szeretettel várjuk vissza Önöket!

szállodavezető

Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

A hotel szép helyen van, csendes a környėk. A szobánk magasabb kategóriájú lett a foglaltnål :), tágas, kényelmes, különlegesen berendezett. Rend és tisztaság mindenhol. A wellness nagyon jó. Az ételek reggelinél és vacsoránál is változatosak, gusztusosan tálalva, rendkivűl finomak. Jó a kávé is!
A személyzet kedves, udvarias, a pincérek szakértően ajánlanak borokat.
A besorolásnak magasan megfelelő hotel!

Köszönet neki: Vinjudi

Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Megnyugvással tölt el minket, hogy valóban mindennel elégedettek voltak pihenésük alatt. Az Önök visszajelzése rendkívül fontos számunkra, hiszen ezért végezzük munkánkat nap mint nap a legjobb tudásunk szerint.
Bízunk benne, hogy lesz még alkalmunk találkozni.

Értékelés időpontja: 2017. december 9. mobiltelefonon

Egy éjszakára érkeztünk a hotelba. Előre rendeltem páros masszázst valamit sajttálat és bort a szobába. Amikor megérkeztünk már akkor csalódni kellett.... a BASIC szoba típus volt csak szabad így azt választottam a neten. És kaptunk egy padlás szobát tetőablakkal, és olyan kicsit, hogy ketten nem tudtunk benne megfordulni. Szóltam a recepción hogy ez így nem lesz jó, de ők nem tudtak mit tenni.... mert “nincs két ugyanolyan szoba”. Amikor jeleztem hogy a képen viszont ilyen rossz szoba nincs arra csak zavartan marketing mosollyal válaszoltak. A következő ütés az volt, hogy a köntös mellé nem jár papucs semmi baj kérek! 1.300 Ft/pár:))))) tudják, nem a pénz... az étel átlagos, a bar és a wellness árai piszkosul magasak, a wellness kiváló a masszázs tökéletes volt. De! 2017-ben kamu szoba fényképpel átverni az embereket.... több, mint pofátlanság. Soha többet nem megyünk a szállodába.

8  Köszönet neki: Inspiration646365

Köszönjük értékelését.
Örömünkre szolgál, hogy wellness szolgáltatásaink és különleges kezeléseink elnyerték tetszését!

Szállodánk a kényelem jegyében Vendégei számára biztosít fürdőköntöst és wellness textíliákat(törölköző, szauna lepedő) igény esetén textil papucs megvásárolható a szállodánk recepcióján 970 Ft-ért.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy szállodánk 7 féle szobatípussal rendelkezik, melyekről fényképekkel illusztrált részletes leírás található weboldalunkon a szobák pontos paramétereinek feltüntetésével. Basic szobánk a legkisebb alapterülettel rendelkező, erkély nélküli szobatípusunk, melyre minden esetben felhívjuk a kedves Vendégeink figyelmét az online felületeinken és direkt egyeztetés alkalmával egyaránt. Természetesen amennyiben az adott paraméterekkel a Vendég nem tud azonosulni van lehetősége magasabb marokkói tematikájú szobatípusaink közül választani foglaltságunk függvényében. Amennyiben következő alkalommal jelzi részünkre az elhelyezéssel kapcsolatos kívánalmait, kollégáink szívesen ajánlanak testre szabott alternatívát az Ön részére.

Bízunk benne, hogy visszalátogatnak hozzánk és kipróbálják exkluzív szobáinkat!

Szállodavezető

Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Nem éreztem jól magam a hotelben. Mindenhol félhomály, füstölő szag, középszerű ételek, stílustalan az egész. A meleg vizes medence és a bár mellette pihenő rész jó volt. Egyszerűen nem tudtam értelmezni ezt a hotelt. Számomra nem derült ki, mi a koncepció.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
2  Köszönet neki: Brabra1975

Kedves Vendégünk!

Hotelünk a közel keleti, 1001 éjszaka hangulatvilágát megelevenítő szálloda, mely 65 szobával várja Önöket. Minden szoba külön világ, hangulatukat a berber fali minták emelik ki; legújabb Prémium szobáink, illetve Junior és Grand Lakosztályaink, mind egyedi marokkói hangulatvilágot idéznek. Tematikus szálloda révén, minden szolgáltatásunkat Marokkó stílus jegyeivel fűszerezzük. Gasztronómiánkat a nemzetközi konyha remekein felül tradicionális marokkói fogásokkal színesítjük. Különleges spa-világunkban a rejtélyes arab fürdőkultúra jelenik meg. Hammam részlegünket, Perzsa szauna birodalmunkat, Menta bárunkat, Arab udvarunkat és Marokkói pihenőkertünket azért álmodtuk meg, hogy elámíthassuk és kiszolgálhassuk Önöket minden igényt és ízlést kielégítő wellness oázisunk szolgáltatásaival.

Reméljük, visszatérnek szállodánkba.