Másodszor is jeles

Két alkalommal voltunk már itt, mindennel maximálisan elégedettek voltunk. Szépek a szobák... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. március 6.
gyuri76
Tata, Magyarország
mobiltelefonon
Nice weekend

Kellemes szálloda, kedves személyzet, finom ételek + gyógyfürdő. Nagyszerű hely pihenésre... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. február 15.
krisztinap963
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 214 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Csak egy napos fürdőzésre mentünk nagyon szép és pihentető a fürdő csal ajánlani tudom még ha egynapos ottlétről van szó. Szép tiszta kulturált az egész fürdő.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: AndreaK4393
Értékelés időpontja: 2018. február 16. mobiltelefonon

Téli kikapcsolódásra tökéletes hely. A szoba kényelmes, épített zuhannyal. A wellnesnél hatalmas vízfelülettel, kint és bent. Bőséges reggeli választékkal. A vacsora is megfelelő. Bár lehetne többféle is.
A személyzet kedves.
Napközben több lehetőség is adódik étkezésre. Szaunabilága is többféle. Sajnos a szaunák mérete kicsi.
Még visszjövünk.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: Dream656549
Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Három éjszakát töltöttem a hotelben 2017 novemberében, nagyon jól éreztük magunkat. Tágas szobák; nagy és világos terek; hatalmas benti és kültéri vízfelület; szuper profi szaunák a kertben. Az ételek lehetnének változatosabbak, kreatívabbak, modernebbek.

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: Brabra1975
Értékelés időpontja: 2017. november 23.

Fantasztikus élmény,látvány ,pihenés. Mindent megkaptam,amire vágytam. hozzáteszem,hogy én ide régen szerettem volna eljutni és remélem még lesz szerencsém ugyanitt pihenni :)
Ajánlom családosoknak,gyerekeseknek is..nem fognak csalódni :)

A program dátuma: 2017. október
Köszönet neki: GabriellaV514
Értékelés időpontja: 2017. november 16. mobiltelefonon

Isteni a wellness részleg. Külön belső és külső szauna világ. A beltérben van 4 féle szauna plusz gőzfürdő. Külső részen két szauna (orosz és finn).
Nagyon tiszta az egész létesítmény.
Érdemes úgy menni h lássuk a kivilágított sóhegyet!

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: Thomika13