Értékelés időpontja: 2019. október 8.

Sziasztok!
Nagyon meg voltam elégedve, kedves és odafigyelö volt mindenki.
Sok szép látnivalóhoz közel van.
Mindenkinek csak ajánlani tudom Festetics kastély, Sümegi vár könnyen megközelithető..

Enikő

Szobatipp: Földszinti szoba nagyon jo választás
Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: Travel763420
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 21. mobiltelefonon

Egy hétvégét töltöttünk Vonyarcon szeptember elején, sajnos rossz időt fogtunk ki, így wellnessezéssel vigasztalódtunk.

A panoráma gyönyörű, csodás helyen fekszik a hotel.
A recepciós kedvesen, mosolygósan fogadott bennünket. A belépő a wellnessbe 3600 ft, ami elég kedvező ár.
Azt gondolom, hogy kiválóan időzítettünk, mert nem sok vendéggel kellett osztoznunk a medencén, jakuzzin. Ezek szuper tiszták voltak, csillagos ötös.
A szauna részleg szépen ki van alakítva, bár én furcsáltam azt, hogy "fürdőruhamentes övezet". Kit zavar ha fürdőruhában szaunázok?

Az 1 pont levonás ehhez kapcsolódik. Ugyan kötelező a szaunatörölköző, mégis jópár vendég meztelenül parádézott az előtérben. Itt most nem csak a zuhanyozást értem, hanem a szépen, kényelmesen megtörölközést, és a kettő közötti utat. A hab a tortán az "öregúr", aki a lábait széttárva üldögélt a szaunában a törölközőjén. Mondanom sem kell, hogy egyikünk sem volt kiváncsi erre a látványra.

Ezt a meztelenkedést leszámítva (amiről hetek múltán is úgy gondolom, hogy nem normális), csudajó hely a pihenésre. Bár szerintem jó időpontot kell kifogni, mert főszezonban a wellness nap már nem lett volna ennyire kellemes.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. szeptember
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: sbetti90
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 9. mobiltelefonon

Csodás és romantikus 3 napot töltöttünk itt. Finom ételek, széles borválaszték, kedves, segítőkész személyzet. Tisztaság és nagyszerű kilátás a Balatonra a kültéri jakuzziból is. A dézsafürdőt ajánlom minden romantikára vágyónak. Az elektromos hajó bérlése is lehetőséget ad a romantikus balatoni csónakázás.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. szeptember
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Katus23
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 8.

Négy éjszakát töltöttem a szállodába., pontosabban a 25-ös szobába ami egy connecting szoba. Az ajtó a recepcióra nyílik amivel nem lenne gond ha mondjuk hangszigetelt lenne, de nem az. Így mindent hallottam szinte ami kint történt. A szobába található volt ügye egy másik ajtó ami a mellettem lévő szobát zárta el az enyémtől.Nos innen is tökéletesen hallható volt minden szó a szomszédoktól. Tökéletes panzió feeling.....És ha már hangzavar, hajnalba nincs is annál jobb mikor arra kelsz hogy a feletted lévő szobába, zuhanyoznak, wc-znek. Ilyenkor arra ébredsz mint ha a fejedre akarna szakadni egy vízesés. Gondolom ezek nem új információk az ott dolgozóknak... még sem tesznek azért hogy megoldják ezeket. Vagy szól a vendég vagy nem alapon működnek.Maga a szoba jól összerakott, a repedezett koszos falak csak kicsit zavarják az összképet. A fürdő a célnak megfelel, pláne ha ki van ürítve normálisan a kuka...nálam nem volt.

Az ellátás részemre félpanziós volt, ami itt jelen esetben egy reggelit és egy svédasztalos vacsorát foglalt magába. Szuperül tudtam szellemként közlekedni ottlétem alatt. Már már zavarba ejtően nem foglalkozott azzal senki hogy egyáltalán megkérdezze mit iszok, akarok e valamit.Ha kell valami vadássz pincért.... A kedvencem az volt mikor evőeszközt szerettem volna kérni hogy tudjak enni, erre azt a választ kaptam hogy ott a szervízasztal vegyem el onnan. Oké..eltudom venni van kezem igaz.....

Az ételek minősége és maga a prezentáció a közepes minőség alatt van.A salátás hűtő reggel és este telepakolva, bár szerintem hűteni nem képes viszont szuperül gyűjtötte a muslincákat.....A kosz mint olyan nem ismeretlen jelenség sem a teraszon sem az étterembe...

A szálloda magába nem lenne rossz. De mint ha nem lenne gazdája aki látná hogy a szolgáltatás színvonala és maga a hotel maximum egy 3 csillagnak felel meg. Ezek a hibák akarattal és kellő szakételemmel egész biztosan javítható lenne.

Összeségébe ha minőségre vágysz ezt a helyet elfelejted.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: 569istv_nc
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 25.

Szerettem volna a páromat meglepni egy kis pihenéssel szép szállodában, légkondival félpanzióval és panorámával. Sajnos minden szörnyű volt, amikor odaértünk 30 fok a szobában, légkondi sajnos nem volt pedig azt foglaltam, ráadásul nem is azt a szobát kaptuk meg amit lefoglaltam. A recepción azt mondták, hogy a falakba van beépítve a légkondicionáláshoz szükséges rendszer, és akkor működik, ha csukva vannak az ajtók, hát így tettünk, de egész éjszaka fent voltunk, mert annyira meleg volt a csoki is megolvadt amit ajándékba kaptunk....mivel semmit nem pihentünk, így gondoltuk, hogy beszélünk a recepcióssal, hátha tud másik szobát adni vagy megjavíttatni a rendszert. Azzal kezdte a recepciós Úr, hogy cinikusan, hogy gondolom kedvezményt akarnak, hát nem! nem azt akartuk, azért fizettünk ennyi pénzt, hogy végre nyugalomban legyünk pár napot. A kilátás a szobából a kerítésre nézett és a pincérek mindig ott dohányoztak és hangoskodtak, ezzel nem is lett volna, ha ide szólt volna a foglalásunk. Másnap béreltünk biciklit, ami sajnos pechünkre kilyukadt, hívtam a recepciót 4-szer is, de senki nem vette fel, így párom visszatekert és ő vitt vissza autóval. Csalódás volt számunkra, nem pihenés. Képekben illusztrálom is a beázást, vakolat omlás, kilátás stb.
Az ételekkel többségében nem volt gond.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. augusztus
1  Köszönet neki: Global707437