Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Kellemes, szép környezetben levő 4*-os szálloda. Gyerek program majdnem minden napra jutott! Ha meg nem, hát ott a természet, a hó, a medence. Többedszerre is visszajövünk! Finom változatos ételek, minden igényt megpróbálnak kielégíteni.

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: JudithL1678
Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Piros kombinátfogó kiegészítésként a jacuzzihoz , egy kis kosz itt-ott , csapok tömiteseiből ömlő víz!
Második nap szobank ajtaja romlott el( lemerült az elem )
Elnöki áron !!
De a legmultsagosabb kijelentkezéskor visszakérték a kombinátfogót !
Közel 500€ két éjszakára !! Vicc !
Ja és még írjam meg a véleményemet mert fontos !!
Van ott a Mátrában színvonalasabb szálloda is !!!

Utazás típusa: Partnerével utazott
3  Köszönet neki: Maps674233
Értékelés időpontja: 2018. február 19. mobiltelefonon

Igazan szep hotel, csodas kilatassal. A szemelyzet segitokesz, az etel finom, bar erezhetoen a tomegetkeztetesre hangolva. A wellness resz is szep, bar a vendegek mennyisegehez kepest kicsi. Osszessegeben tetszett, fogunk meg menni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: MariannPest
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Sok érdekes kritikát olvastam a szállodáról így kíváncsian érkeztünk a szállodába egy 3 napos wellness hétvégére. Meg kell mondanom kellemesen csalódtam, a személyzet kedves, barátságos, a szálloda tiszta, az ételek jók. Kellemes meglepetésként ért bennünket, hogy már 13 órakor el lehetett foglalni a szobát.
A Wellness részleg egy ekkora szállodához képest kicsit kicsi (2 medence, plusz egy pancsoló), a rengeteg gyerek miatt zajos, ráadásul "jó magyar" szokás szerint mindenki lestoppolja a pihenőágyakat,(már reggel is láttam törölközőt kiterítve), így a később érkezők hoppon maradhatnak. Ha a rossz idő miatt beszorulnak a vendégek, nagyon zsúfolt lehet. Pozitívum viszont, hogy reggel és este is van ún. "csendes wellness", amikor csak 14 éven felüliek látogathatják. A másik pozitív megoldás, hogy két szaunarészleget alakítottak ki, egyet a wellness részben és egy külön elszeparáltat csendes pihenővel, ami +18-os és textilmentes. Mivel kevesen tudnak róla, gyakorlatilag egy privát szaunavilágunk volt.
Az ételek mint írtam ízletesek voltak, és bőségesen volt utánpótlás a teltház ellenére is. Egyetlen érdekes momentumként azt említeném meg, hogy a fogyasztást a szobaszámlára írják, nem kell aláírni a számlát. Ez feltétlen bizalom a vendégek iránt, de könnyen kellemetlen élményt okozhat, ha a vendég rossz szobaszámot ad meg.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom a szállodát.

Köszönet neki: vizvaritibor69
Értékelés időpontja: 2018. február 13.

Lefoglaltunk 4 napot a Mátraházai hotelben, bízva abban hogy kellemesen fogjuk eltölteni a lefoglalt időnket, de 3 nap után hazamentünk. Nem tudtunk maradni tovább, mert rengeteg..... egy vendégre 4 gyerek jutott.... tehát rengeteg gyerek jutott és itt kellemetlenül éreztük magunkat a sok gyerek miatt. A szülők meg örültek a csemetéik ugrásai közben..... undorító szeintem

1  Köszönet neki: gaben2015