A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
2025 a(z) 89 értékelésből
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

A hotel családias, rendezett, tiszta. A szobában minden megtalálható, amire szükség van: kényelmes ágy, zuhanyzós fürdőszoba, tv. A személyzetet külön kiemelném: udvarias, kedves, segítőkész! A wellness részleg kicsi, de mindennel felszerelt, amire szükség van. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: LoveTravel749839
Értékelés időpontja: 2017. december 9.

Már az érkezésnél nagyon kedvesen fogadtak minket a recepción. A szoba tiszta, kényelmes volt. A wellness részlegen jót pihentünk, nem volt zsúfolt. Környéken sok látnivaló van, Ausztriába is át lehet ugrani. Csak ajánlani tudom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: yozhefb
Értékelés időpontja: 2017. november 26.

Csodás környezet, kényelmes szobák, meseszép virágok, finom ételek udvarias és rugalmas kiszolgálás. Sejtettük, hogy ez egy szuper hely, de az elmúlt 3 nap minden várakozásunkat felülmúlta. Köszönünk szépen mindent!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: godjudit
Értékelés időpontja: 2017. november 21.

Fertö-tó mellett 1 éjszakát töltöttünk itt, két kis gyerekkel,szép családi lakosztályban,kényelmes ágyakon. Tetszett a szoba zöld-fehér kombinációs színvilága és az al a carte étterem választéka , minősége. Valóban érezni az ételeken, hogy nagy figyelmet fordítanak az alapanyagokra is. Wellness részleg nem nagy, de kielégítő volt egy éjszakára. Köszönjük.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: peredy
Értékelés időpontja: 2017. november 6.

Elhatároztuk a párommal. hogy minden évbfen eltöltünk pár napot a Tornácosban. Innen indulunk körbetekerni a Fertő-tavat.Kellemes hangulatú, családias szálláshely, remek konyhával, kedves személyzettel. A szobák kényelmesek, talán egy TV és a lkíma hiányzik. Nekem a kedvenc helyem, elsősorban a finom ételek miatt, sok 4 csillagos szállodában nincsenek ilyen finom ételek! Bátran ajánlom a szállást.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: KatalinH172