A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

A közelben lévő elfoglaltságunk miatt újra megszálltunk itt. Most delux szobát választottam ami a saját jacuzzis kád miatt szerintem nagyon jó. A közös wellnes és fürdő sajnos még mindig nagyon gyenge. A reggeli és a vacsora rendben volt. A személyzet udvarias, figyelmes.

Szobatipp: Delux szoba felár mindenképpen megéri a saját jacuzzis kád miatt.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Éva M
Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Barátokkal, 4 kellemes napot töltöttünk a Gunaras Resort Spa Hotelben, mely tiszta tágas szobákkal, modern berendezéssel rendelkezik. A személyzet kedves, udvarias segítőkész. Félpanziós szolgáltatást vettünk igénybe, nagyon finomak, változatosak voltak az ételek. Figyelemmel kísérték az ételek fogyását, melyet azonnal feltöltöttek, soha semmiből nem volt hiány, pedig ezen a hétvégén telt házzal üzemeltek. Hangulatos pihenésben volt részünk, wellness részleg és gyógyvizes medence használattal. Pozitív élményeket biztosító hely, ajánlom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: LZS-JT
Értékelés időpontja: 2018. január 29. mobiltelefonon

Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt párommal. A személyzet nagyon kedves és pozitív hozzáállású, hangulatos helyet varázsolnak. A szoba tiszta, rendezett. Az erkélyről szép kilátásunk volt. Az ott található jakuzziban termál víz volt, ami számomra különleges volt.
A reggeli és vacsora bőséges, szakácsok kiválóan főznek. Estenként élő zene várta a vendégeket, hangulatos jazz és bosa nova számokkal. Órákig tudtam volna hallgatni.
Köszönjük az élményt!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: MeliL115
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Külsőre impozáns, divatos. Szoba alapvetően rendben van, csak nagyon hideg, nem lehet felfűteni. Fürdőben mosdóból hiányzik a lefolyót elrejtő rész, nem túl gusztusos.
Az ételekből nem volt nagy választék de finomak voltak (félpanzió). A hotel saját wellnesse sötét, koszosnak tűnő. A külön épületben lévő fürdő öreg, nem divatos, de rendben van. A feng-shui kezelés tragédia, egy átverés az egész, alig vártam hogy vége legyen. Masszázst előre lefoglaltuk, időpontot egyeztettük. Sajnos ráfoglaltak, így hiába vártam a megbeszélt időben. Adtak új időpontot. Inkább ne mentem volna, laza simogatás, kevés masszázsolajjal. Egy céges rendezvényhez sok escort lányt hoztak, a bár 22:00 helyett 24:00-kor zárt, hangos disco zenével. Felette voltunk 2 szinttel, de nem tudtunk aludni.

Szobatipp: ne menj ebbe a hotelbe
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
2  Köszönet neki: balazs8008
Értékelés időpontja: 2018. január 1.

A szobánkkal és a wellnessel nem volt gond, a többi szolgáltatással annál inkább.
A recepciósok faragatlanok, a pincérek száma kevés ennyi vendéghez.
A szilveszteri műsoron látszódott a teljes spórolás és igénytelenség.
Előzetesen kiadott műsor nem volt.
A még meg nem ivott pénzért rendelt italokat a pincérek elvitték, a fogások sem voltak különösebben exkluzívak, illetve a választék is bőven hiányos volt(pl. 2 fajta sütemény volt csak).
De a legjobb az volt, hogy este 9-kor minden ételt elpakoltak, csak inni lehetett.
A zenekar csak a mulatós zenét ismerte, így táncolni sem tudtunk.
Tiszta nyugdíjastalálkozó érzésünk volt.
Így felmentünk a szobába szilveszterezni. Nem az első, szerintem az utolsó, hogy itt voltunk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
7  Köszönet neki: stukker2018