Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Barátainkkal csodálatos 4 napot töltöttünk a hotelben. A környék csendes, kívül a városon, üdülőövezetben fekszik a hotel. A szobák szépek, tiszták és kellemesek. A fogadótér extravagáns, nagyon mutatós. Az ételek kiválóak voltak és nem volt hiány semmiben. Ami elfogyott rögtön utánatöltötték. Barátnőm szeretett volna a reggelihez még magos bagettet enni, de elfogyott. A személyzet rögtön intézkedett és 20 perc múlva volt frissen sütött magos bagett. A vacsora változatos volt és nagyon ízletes. A wellness rész nem a legjobb, de azért jókat fürödtünk, különösen a kinti melegvizes medencében. Nagyon jó bowling pálya van a bárban, ott is eltöltöttük 2 órát játékkal. Van a félemeleten egy nagy külön terem, ahol lehet olvasni (könyvek, folyóiratok rendelkezésre állnak), van darts, biliárd, csocsó és egyéb játékok. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyetlen szépséghibája a parkolás, mert a szabad téri parkolóban (kamerás megfigyeléssel) napi 1.000.-Ft-ot kérnek a parkolásért, amit túlzásnak tartok.

Szobatipp: Minden szobához van erkély, de a fürdőre néző szobákból szebb a kilátás.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: NorthStar751404
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

A közelben lévő elfoglaltságunk miatt újra megszálltunk itt. Most delux szobát választottam ami a saját jacuzzis kád miatt szerintem nagyon jó. A közös wellnes és fürdő sajnos még mindig nagyon gyenge. A reggeli és a vacsora rendben volt. A személyzet udvarias, figyelmes.

Szobatipp: Delux szoba felár mindenképpen megéri a saját jacuzzis kád miatt.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Éva M
Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Barátokkal, 4 kellemes napot töltöttünk a Gunaras Resort Spa Hotelben, mely tiszta tágas szobákkal, modern berendezéssel rendelkezik. A személyzet kedves, udvarias segítőkész. Félpanziós szolgáltatást vettünk igénybe, nagyon finomak, változatosak voltak az ételek. Figyelemmel kísérték az ételek fogyását, melyet azonnal feltöltöttek, soha semmiből nem volt hiány, pedig ezen a hétvégén telt házzal üzemeltek. Hangulatos pihenésben volt részünk, wellness részleg és gyógyvizes medence használattal. Pozitív élményeket biztosító hely, ajánlom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: LZS-JT
Értékelés időpontja: 2018. január 29. mobiltelefonon

Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt párommal. A személyzet nagyon kedves és pozitív hozzáállású, hangulatos helyet varázsolnak. A szoba tiszta, rendezett. Az erkélyről szép kilátásunk volt. Az ott található jakuzziban termál víz volt, ami számomra különleges volt.
A reggeli és vacsora bőséges, szakácsok kiválóan főznek. Estenként élő zene várta a vendégeket, hangulatos jazz és bosa nova számokkal. Órákig tudtam volna hallgatni.
Köszönjük az élményt!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: MeliL115
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Külsőre impozáns, divatos. Szoba alapvetően rendben van, csak nagyon hideg, nem lehet felfűteni. Fürdőben mosdóból hiányzik a lefolyót elrejtő rész, nem túl gusztusos.
Az ételekből nem volt nagy választék de finomak voltak (félpanzió). A hotel saját wellnesse sötét, koszosnak tűnő. A külön épületben lévő fürdő öreg, nem divatos, de rendben van. A feng-shui kezelés tragédia, egy átverés az egész, alig vártam hogy vége legyen. Masszázst előre lefoglaltuk, időpontot egyeztettük. Sajnos ráfoglaltak, így hiába vártam a megbeszélt időben. Adtak új időpontot. Inkább ne mentem volna, laza simogatás, kevés masszázsolajjal. Egy céges rendezvényhez sok escort lányt hoztak, a bár 22:00 helyett 24:00-kor zárt, hangos disco zenével. Felette voltunk 2 szinttel, de nem tudtunk aludni.

Szobatipp: ne menj ebbe a hotelbe
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott