A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Ha valaki szereti a természet szépségeit érdemes ellátogatnia a tiszakürti arborétumba. Kecskemét városát is keresse fel, főleg a Kodály intézetet ami , világszinten is kiemelkedő , és szellemi aktualitása most is érvényes. Egyébként Kecskemét tele van múzeumokkal.

Szobatipp: A szobában amit én hiányoltam, hogy nincs olyan fogas amire a kabátot, vagy fürdőköpenyt fellehetne, akasztani. Csak a fürdőszobában, illetve a szekrénybe lehetett ezeket beakasztani
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: hargitailivia
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Kíváló szálloda és ételek ,fantasztikus házi készitésű édességek. Én kerülöm a húst, midig bőséges választék volt húsmentes ételekből is . A személyzet kedves ,figyelmes .Szeretnénk visszamenni, nagyon jól éreztük magunkat .

Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: vszerzsi
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

A szobával és a hotel szolgáltatásaival maximálisan meg voltunk elégedve. Amit változtatnék, az a fürdőre vonatkozik. A fürdőben csak fizetésre van lehetőség, nem írják a szobához a fogyasztást így kártyát v pénzt kell vinni a fürdőköpenyben. A szaunában van 14 ágy és mindegyiken foglaló törölköző. Jelezni kellene a vendégeknek, hogy ne foglaljanak helyeket, hanem, ha az ágyra akar feküdni feküdjön rá, ha meg lemegy pakoljon le róla, hogy más is használhassa. Engedjük el a balkáni szokásokat!

Szobatipp: A szobával és a hotellel kapcsolatosan mindennel elégedettek voltunk.
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: NMariann76
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Nem rég érkeztünk meg a szállodából! Nos a véleményem az hogy a szoba jó volt igaz az ágy kényelmetlen de erről mindenkinek más véleménye lehet! Az étel és a kiszolgálás kiváló volt! Ami viszont nem tetszik hogy a honlapjukon nincs feltüntetve hogy igénybe lehet venni transzfert!És erről telefonon sem tájékoztatnak! A másik az a fürdő részleg a kinti termál vizes részre tartozik! Egy kis ajtón kell kimenni a hidegbe gyorsan be a vízbe hogy ne fagyjon meg az ember vissza fele kb ugyanez! Amit hiányoltam az az edző terem!

• Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: 939julia
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Mindennel meg voltunk elégedve. Tetszett nagyon a reggeli és a vacsora minősége, azonban svédtál jellegű edéd hiányzik a szolgáltatásokból. Nem voltak sokan a fürdőben, ez is komfortos volt. Úgy tervezzük, hogy visszamegyünk. Allergiamentes étkezésre odafigyeltek.

Szobatipp: nagyobb TV, szék behelyezése
Utazás típusa: Családjával utazott