“Olaszabbak mint a Piazza del Popolo :)”
Rozmaring Étterem értékelése

Rozmaring Étterem
Leírás: Vendéglőnkben regionális alapanyagokra építjük étlapunkat, hagyományos és modern eljárással igyekszünk bemutatni a Bükkaljára jellemző ételeket is a saját ételeink mellett. Pizzánkhoz tisztított forrásvizet, Olaszországból beszerzett sajtokat, sonkákat és szicíliai paradicsomot használunk.
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Olaszabbak mint a Piazza del Popolo :)
Olasz előétel ( szárított paradicsom, sajtok, olíva) és pizza volt a választásunk, kiváló alapanyagok, kiváló ízek.
Zoli és András pincérek nem beszéltek félre, tutto bene volt a kiszolgálás is. Ajánlott!

1  Köszönet neki: László H

Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Kedvesek a felszolgálók, jó ízűek az ételek, nagyon kellemes meglepetés. A gyerekmenü nagy segítség, kiváltképp a kis pizza. A tésztás ételeket bátran ki lehet próbálni, kispórolásnak nyoma sincs.

Ok, nem ezért megy az ember fia étterembe, de végre egy hely, ahol tiszta a mellékhelyiség. Három napon belül kétszer is jártunk náluk.

1  Köszönet neki: MelindaM1603
Értékelés időpontja: 2017. október 29.

Olasz és magyar ételek. Ami nagyon tetszett, hogy igényes alkoholmentes ital kínálattal rendelkeznek (jó limonádék, 100%-os gyümölcslevek stb) valamint, hogy zseniális középutat talált meg a konyha a hagyományos magyar éttermek (a minden településen tucatszámra megtalálható, 8 féle rántott étel, húsleves, gulyás, palacsinta jellegű kínálatú éttermekre gondolok, na a Rozmaring nem ilyen) és a gourmet éttermek között (a Rozmaring ilyen sem...). Ugye az előbbiekkel az a gond, hogy én nem tudok ott mit enni, mert egy húslevesért nem megyek be egy étterembe, a másodikkal pedig az, hogy anyám és nagyanyám nem tud mit enni, mert ők meg nem esznek olyan ételt aminek legalább az összetevőit nem ismerik. A Rozmaring étteremben viszont szerintem minden korosztály és ízlésvilág talál magának megfelelő ételt. A Bazsalikomos nyúlpecsenyét kifejezetten ajánlom, eddig idegenkedtem a nyúltól, ezután nem fogok...

1  Köszönet neki: Schumberger
Értékelés időpontja: 2017. október 19. mobiltelefonon

Egy napos szombaton voltunk az étteremben, sokan voltak sajnos a teraszon nem tudtunk leülni , az ételek finomak és kiadónak , a személyzet lehetne jobb.

1  Köszönet neki: Doninik74
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 17. mobiltelefonon

Finom ételeket kapunk átlagos árakon. A kiszolgálással sincs gond. A kiülős és a belső rész is hangulatos.

Köszönet neki: 571tam_sb

A következőt megtekintő utazók: Rozmaring Étterem ugyancsak megtekintették

Bogács, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Rozmaring Étterem? Ossza meg benyomásait!