Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Fantasztikus volt a vacsora szuper borokkal. A Csobánc hegy és környéke, illetve a birtokigazgató könnyed és szórakoztató stílusa garancia a teljes kikapcsolódásra. A szállás igényes és tiszta, csak ajánlani tudom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: MagZ37
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 5. mobiltelefonon

A Csobánc hegy gyöngyszeme! Tökéletes kikapcsolódás, remek borok, fantasztikus táj, a nyugalom szigete! Este ki kell ülni a teraszra egy üveg borral, a többit meglátja mindenki!! Visszatéő vendégek leszünk, mindenkinek ajánlom, aki a jó bort és az igényességet szereti!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: LajosZ8
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 1.

Nagy örömmel tapasztaltam, hogy a borászatba előzetes bejelentkezés nélkül is „be lehet esni” egy kóstolóra.
A hely fekvése, a panoráma, a felújított villa egyszerűen csodálatos! Kedvet kaptam kipróbálni a vendégszobákat is a jövőben.
Nekem kb. 1,5 órám volt, amibe egy villámkóstoló fért bele. 16 tételt kóstoltam meg 2006-ig visszamenve. A fiatalember felkészültsége és tudása kifogástalan volt.
Boraikat régen is szerettem, de ezen élmények után még inkább Villa Tolnay rajongó lettem .
Külön felhívom a figyelmet, hogy a 2016-os évjáratból kóstolt borok remek szerkezetet mutattak, hosszú érlelést is lehetővé téve. De már most is jól ihatóak. Pedig a hordós tételek java majd csak később kerül forgalomba.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
  • Utazás típusa: Egyedül utazott
Köszönet neki: Miri-hu
Értékelés időpontja: 2017. február 4. mobiltelefonon

Csodálatos borok, fantasztikusan párosítva a remekebbnél remekebb ételekkel. Minden egyes borvacsora egy újabban élmény. Öröm részt venni ezeken a vacsorákon. Köszönöm az élményt, hogy ismét részese lehettem.
A szállás nagyon igényes. Csak ajánlani tudom mindenkinek

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: MagAndrea
Értékelés időpontja: 2016. november 20. mobiltelefonon

Remek szálláshely a Csobánc-hegy lábánál, családoknak, pároknak, de baráti társaságok számára is tökéletes választás. Letisztult, igényes, ízléses berendezés, tisztaság és rend mindenhol, finom reggeli többnyire környékbeli termékekből. A vendéglátók nagyon kedvesek és segítőkészek, a boruk is nagyon jó és ideális helyszín a Tapolcai- és a Káli-medence felfedezését célzó csillagtúrákhoz. Könnyen megközelíthető és jól kitáblázott, könnyű megtalálni. Tolnay Klári boldog lenne, ha látná mi lett egykori rezidenciájukból. Mindenkinek ajánlom, aki nyugalomra, csendre vágyik lenyűgözően szép környezetben. Fantasztikus élmény egy pohár borral megvárni a teraszon, hogyan tér nyugovóra a Nap a Szent György-hegy mögött.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
Utazás típusa: Partnerével utazott