“Na ugorjunk be egy ebédre”
Bak vendéglő értékelése

Bak vendéglő
Leírás: A Bak vendéglőben,a melegkonyhás étkezésen kivül panzió,pizzeria(nyáron cukrászda) is müködik. A másik épült részen panzió is található,ahol a vendégeink megtudnak pihenni.Az étterem esküvők,rendezvények,céges és magánszemélyek rendezvényeinek lebonyolitására kiválóan alkalmas.
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 20. mobiltelefonon

Gtors preciz kiszolgálás. Finom ételek: harcsapaprikás, fűszeres csirkemell salátaágyon. Üveges volt a 0,75-ös ásványvíz, ami szintén OK. Ahogy többen is írták, a helyszín csendes és hangulatos, rendezett.

Köszönet neki: molnartiby

Értékelés időpontja: 2018. július 23. mobiltelefonon

A kaja gyenge volt, egyikünké nem volt rendesen átsütve, szaga is volt. A pincér kislányt nem hatotta meg a panasz, hozta a számlát. Amíg ettünk söprögettek, szállt a por. Megbántuk.
2018. július

Köszönet neki: Nomad792285
Értékelés időpontja: 2018. július 17.

Nagyon szép környezet, finom étel, remek kiszolgálás és csodálatos kilátás a kertből a Csobánc várára.

Köszönet neki: Virág B
Értékelés időpontja: 2018. június 2.

Pár éve látogatom a Balaton fekvidéki éttermeket 4-5 helyen voltak tapasztalataim-mindenütt negative-
Ma igazán nagyot csalódtam, kiváló környezet,kiválóbb felszolgálás és meglepöen jó ételek.Köszönet érte.
Ha tehetem ujra meglátogatom a Vendéglöt további tapasztalat gyüjtés céljából.Barátaimnak is ajánlani fogom csak az Isten szerelmére szigorúan tartsák ezt a szinvonalat és a föszakácsot.

Tisztelettel: Kiss Imre Szeged 2014.junius 02.

Köszönet neki: kissimr
Értékelés időpontja: 2018. április 29. mobiltelefonon

Az étel minősége átlagos, igaz svéd aszályt kértünk senkinek nem tűnt fel hogy az ételek hideg csevingekbe ketüknek ... 1 felszolgáló hölgy sem követte az este menetét pontosan... sokaig voltak az üres tányérok az asztalon senki nem kérdezte meg hogy mennyire ízlett a langyos étel senki nem figyelt a vendégekre ... mindenki kapja meg egyen igyon mosolyogolyon es mennyen innen de fizessen busassan ... szerintem egy rendezveny akkor ér véget ha a vendég azt modja mi az hogy ninvs ott egy felszolgáló folyamatossan aki a vendégeket figyeli mi az hogy nem kérdezik meg hogy valamiből hozzanak még nem az étterem erdekeit képviselik??? Szerintem az ilyen emberek nem ebbe a szakmaba valóak ... mindenkinek vannak nehéz napjao megértem de egy tanuló akinek azt mondának 3 óra plusz munkákért megkeresnéd az egész napi pénzed simán igent mondan őt legalább valmi motivalta volna .. összegezve hatlmas csalódás 0 szalertelem 0 hozzáértés

Köszönet neki: Balázs V
Daniella K, a Bak vendéglő alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. május 3.

Kedves Balázs!

Mindig örömmel fogadjuk azokat a kritikákat amelyekből tanulhatunk,fejlődésünket szolgálja.
Sajnálattal értesültem az ön véleményéről,azonban az ételek amikor visszakerültek a konyhára még akkor is melegek voltak!!!Az édesanyját megkérdeztem,és az ő elmondása szerint az ételek finomak voltak,és megfelelően voltak kiszolgálva.
Ebből nem tudunk tanulni!!!
- Tudni kell,hogy a vendéglátásban is van nyitvatartási idő amit az önök esetében 1 órával meghoszabítottunk semmilyen plusz költség felszámolása nélkül. A megbeszélt idő : 17.00 - 21.00-ig hez képest.
-A személyzetet ön nem tudja kifizetni mivel nem ön a munkaadójuk!!!Azonban ön nagyon durván a saját "értékeit" kiemelve, lekezelően próbálta a felszolgálókat "lefizetni",de ezt nem sikerült így a TripAdvisor-on keresztül próbál bosszút állni.Ha előre így igényelték volna, hogy nyitvatartáson kivül szeretnének maradni,akkor rendezvényként kezeltük volna az önnök összejövetelét,és persze akkor nem lett volna semmi gond???
-Egy felszolgáló mindig a konyha ajtóban állt aki figyelte a vendégeket,akik inkább a teraszon tartózkodtak.
-Ön azt állitja hogy több éve a vendéglátásban dolgozott, akkor kellene tudnia hogy vendéglátós a vendéglátósra nem ILLIK panaszkodni mert az ETIKA azt nem egedi!!!.

Szeretném megjegyezni,hogy amit ön írt idézem: -svéd aszályt- bizonyára svéd asztalra gondolt, cseving amit cséving vagy a vendéglátásban: chaffing.

Azoknak az olvasóknak akik ezeket a sorokat olvassák tudniuk kell,hogy az értékelő nem más mint a " barátunk" fia.

Szívélyes üdvözlettel: Krisztina

A következőt megtekintő utazók: Bak vendéglő ugyancsak megtekintették

Hegymagas, Veszprém megye
Tapolca, Veszprém megye

Szigliget, Veszprém megye

Járt már itt: Bak vendéglő? Ossza meg benyomásait!