Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Akár egy hamburgere, akár valami komolyabbra éhezel, akkor itt állj meg, mert jó meglepetésben lesz részed.

Köszönet neki: kuoti67

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

A Dunakanyarban töltött hétvégén halászlevet ettünk a Bisztróban. A kiszolgálás gyors, udvarias volt, a hölgy nagyon kedvesen viselkedett.
A halászlé ízletes, a hal tökéletesen filézett, a lé kellően sűrű.
Csak ajánlani tudom.
Az épület ne vegye senki kedvét, a nagy dolog belül található.

Köszönet neki: Vaszilij
Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Szuper helyen, remek kilátás a Dunára, napfényes télen is világos hely. Bárhányszor voltunk mindig finomakat ettünk. A déli menü is remek, egészséges fogások, odafigyeléssel elkészítve. Nyáron itt lehet a Dunában fürödni. Remek hely. Visszatérünk.

Köszönet neki: Pioneer528408
Értékelés időpontja: 2017. október 3.

Tényleg bisztro, nagyon jó ár-érték arány, udvarias gyors kiszolgálás, finom ételek és a kihagyhatatlan dunai panoráma - kell ennél több!?

Köszönet neki: bisztrayg
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 22.

Kiváló kiszolgálás kiváló hamburgerek, és más sültek jó kilátással a Dunára és Visegrádi fellegvárra. A parkolás megoldható a bisztró előtt de ha az tele van a szemben lévő Sport Pizzéria parkolóit is lehet használni.

Köszönet neki: DOCESE

A következőt megtekintő utazók: Zöld Disznó Bisztro - Mert Nekünk Számít, Hogy Mit Eszel ugyancsak megtekintették

Szendehely, Nógrád megye

Járt már itt: Zöld Disznó Bisztro - Mert Nekünk Számít, Hogy Mit Eszel? Ossza meg benyomásait!