“Meglepetés szülinap egy szuper helyen”

Sárga Ház Borgerező és Grillbisztró
Értékelés időpontja: 2018. március 14.

Férjem hozott el ide szülinapi vacsira. Tudja, hogy nem szeretem a sznob helyeket és imádom a burgereket Az asztalunk fel volt díszítve szülinapi dekorral, körbeugráltak minket Nagyon finomat ettünk, külön ajánlom a kéksajtos szilvacsatnis burgert, ütős kombináció! Hozzá jó kis villány vörös bor! Ajánlom másoknak is!

Köszönet neki: vargatunde11

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Az itt olvasottak alapján nem lepődtem meg, amikor 5 perces várakozás után még mindig nem érkezett senki a többszöri csengetésre. Ekkor indultunk el keresni egy pincért, aki barátságosan fogadott minket. A hely nagyon egyedi, imádtam az étlapot, a tálalást. 10/10
A kiszolgálás gyors és kedves. Természetesen burgert ettünk, ami mellé alapból jár a csónakkrumpli és a mézes-majonézes káposztasaláta. Felejthetetlen élmény!
Biztosan visszalátogatunk még! :)

Köszönet neki: EvelynK755
Értékelés időpontja: 2018. január 30.

Egy hétvégét töltöttünk Villánykövesden, ebéd alkalmával próbáltuk ki az éttermet. A burgerekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Minden helyben, frissen készül, izgalmas ízkombinációkkal. A tálalás, étlap, dekor is mind nagyon ötletes! Sárga bőrülés, hangulatos téglafal, vicces falmatricák, jazz zene, kedves pincérek. Csak ajánlani tudjuk! :)

Köszönet neki: kovacsjozsef94
Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Két éjszakát töltöttünk Villánykövesden a párommal. Nagyon családias a környék, kedves emberek, gyönyörű a pincesor! Kövesden ez az egyetlen étterem, de érdemes itt enni. Kedves kiszolgálás, házias ízek. Az adventi burgert kóstolta a párom, remek párosítás a fűszeres szilvaszósz, a sült alma a husival. Hozzá egy Mokos szilvabort ajánlott a felszolgáló. Remek volt. Nagyon jól éreztük magunkat!

Köszönet neki: tothadrienn18
Hódi B, a Sárga Ház Borgerező és Grillbisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 18.

Köszönjük! Szeretettel várjuk Önöket máskor is! :)

Értékelés időpontja: 2017. december 9.

Nagyon dizájnos a hely, biliárdasztallal, ingyen wi-fivel Finom volt az ebédünk is, én marhapofa pörköltet ettem, hihetetlenül omlós volt! A párom burgerezett, azóta is emlegeti. Óriási adag és ott készül minden frissen, helyben, tökéletes harmóniában vannak az összetevők. Ha még jövünk Villányba, visszatérünk!

Köszönet neki: tihanyiadel16
Hódi B, a Sárga Ház Borgerező és Grillbisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 16.

Köszönjük az értékelést! Örülünk, hogy jól érezték magukat! :)
Szeretettel várjuk Önöket máskor is!

A következőt megtekintő utazók: Sárga Ház Borgerező és Grillbisztró ugyancsak megtekintették

Villánykövesd, Baranya megye

Járt már itt: Sárga Ház Borgerező és Grillbisztró? Ossza meg benyomásait!