Értékelés időpontja: 2017. május 31.

Érkezés .2 emeleti tetőtéri szoba, az ablakon sem látsz ki. Kérés!, Esetleg felár ellenében lehetne másik? Nincs másik kitakarítva. Megvárnánk a takarítást! Megvártuk!1 emelet 26 -os szoba sötét lyuk,de legalább ki tudunk ülni a levegőre.Egész nap napsütésben is csak lápafénynél lehet létezni.Étterem első vacsora menüs,/svédasztal helyett/ kevesen vagyunk! Húsleves csak lé és tészta,majd krumpli és hús,vagy túrós csusza,tiramisu,salátát külön fizettük.Kérdésünkre a válasz, tegnap esküvő volt ezt tudták adni. A következő 3 napon a tejérzékenységem miatt a " svédasztalról "2 féle leves 2 főétel ,1 desszert,szinte alig tudtam enni. Mindenben volt tejföl, sajt tejszín,levesben, főételben, desszertben./ túrós palacsinta, van. öntet, tiramisu /stb.Találtam salátát, és természetesen joghurtos öntet volt mellé, így csak sósan ettem, ja és volt gyümölcs. A második este mindenben volt tejtermék ,na akkor kaptam 2. sz. natúr karajt.Reggelihez, fehér kenyér ,vizes zsemle kérdésemre valami egészségesebb? Nincs rá igény! Itt csak a zsíros ,húsos ,"magyaros" van azt mindenki szereti.Persze az étlapon van, de azért külön felszámolták a díjat, úgy hogy az előre kifizetett főételt és desszertet nem ettem meg.A táj gyönyörű , a madárcsicsergés , a levegő isteni. 26 fokban sem terítettek meg a teraszon a jó levegőn.Mi viszont kivittük és ott ettünk a madárcsicsergésben a naplementénél. Ezért mentünk.A szobából 4 nap alatt a szemetet sem vitték ki. a Tv nem működött,csak zörej és sistergés és csíkok.A recepciós hölgy megpróbált rajt segíteni . Végül hagytuk . A mi szobánkban nem volt rakodós szekrény , csak akasztós 4 db fogassal,bőröndből öltöztünk.A fürdőszobában hiányzott a polc a tükör alatt ,csak a tartója volt ott a tisztálkodási eszközeink a táskában a földön,meg a szappantartóban már ami belefért.A wellness részleg felújítási munkái amit áprilisra ígértek május végén még nem minden üzemelt ,csak az udvaron át lehetett megközelíteni, vittünk köntöst, így nem kelet végig vizesen visszamenni a szobába.Rendeléskor rákérdeztem azt mondták elkészült.Ottlétünk alatt is dolgoztak. Minden általam leírt hiányosságot fényképekkel tudom dokumentálni.A humorunk átsegített a nehézségeken. Végül jól éreztük magunkat,de ez nem a szállodán múlott.

Szobatipp: Az 1 emelet 26-28 ig nappal is sötét , hűvös rideg,soha nem süt be a nap.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: ledit01
Értékelés időpontja: 2017. április 10. mobiltelefonon

Többször voltunk már itt, főleg télen. Fantasztikus hangulata van itt a havas tájnak. A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak. Persze tavasszal is gyönyörű a környezet, hatalmasakat lehet kirándulni. Természetkedvelőknek csak ajánlani tudom. Kiváló ár-érték arány!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. január
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: csaba9973
Értékelés időpontja: 2017. március 26.

Jó hely, a terepjárós túrát mindenkinek ajánlom. A vadas ételeket feltétlenül ki kell próbálni, van néhány szezonális különlegesség. Ami az előnye a helynek az sajnos hátrány is. Mindentől elzárt így lehetséges, hogy nehezen találnak megfelelő munkaerőt.

Szobatipp: Én az apartmanokat választanám újból.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. október
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: Connector701299
Értékelés időpontja: 2017. január 2. mobiltelefonon

Nagyon nagyon jól éreztük magunkat!!! Köszönjük a személyzet átlagon felüli kedvességét, a tulajdonos közvetlen kedvességét, külön kiemelném az új étteremvezető Zoltán Úr elhivatottságát "mindent a vendégért" hozzáállását, a mindenbe belekötünk hozzáállásunkat is remekül, humorosan, türelemmel és szakértelemmel kezelte, a tavalyi év után azt hittem ez lesz az utolsó szilveszterünk itt, de a mostani kényeztetés után a következő években nem kell más hely után néznünk! Mind a szállás, a környezet, az ételek, az italok, a vendéglátóink, a szórakozási, pihenési lehetőségek tökéletesek voltak, Köszönjük!!!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: BabettD2
Értékelés időpontja: 2016. december 11.

A szállóban nincs se internet, se térerő, ami eleinte furcsa volt, de könnyen hozzá lehet szokni, sőt egy idő után élveztük is. A szobák tiszták és jól felszereltek, a környezet csodálatos, túraútvonalak, csónakázás, wellness részleg.

A sziklaormon lévő kastély épületben is meg lehet szállni, mi csak meglátogattuk, izgalmas lehet ott tölteni pár éjszakát, nagyon impozáns.

Az étterem épülete sajnos nem a legjobb állapotban van és a vacsora is inkább középkategóriás, de finom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. augusztus
  • Utazás típusa: Partnerével utazott