Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Két napot töltöttünk a középkori város 42/c szobájában. Ami pozitívum: jóízű ételek, remek fürdők, a bajban segítő recepciós, remek személyzet. Ami negatívum: a mi szobánk kis szőnyege a porszívót nem ismerte, poros-hajas éjjeliszekrény, a kisebb szobában "elfelejtettek" ágyneműt cserélni(gyűrött lepedő, kifeküdt párna), szépen letakarva mindez. Mikor jeleztem, rögtön kaptam a recepcióstól csere párnahuzatot, lepedőt, kényelmetlen volt neki. A marokkói fürdő zseniális, és a rizsfelfújt, csillagos 5! De mi legközelebb kihagyjuk a tisztaság hiánya miatt.

Szobatipp: Talán a központi épületek tisztábban tarthatóak, ott foglaljanak.
Köszönet neki: EmeseO14
PuchnerHotel, a Puchner Castle Hotel alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

Kedves Emese, köszönjük észrevételét, sajnálattal olvastuk a takarítással kapcsolatos hiányosságokat. A gondnokság vezető felé jelezzük a problémát. Sokkal nagyobb figyelmet fogunk fordítani az elkövetkezendő időszakban a szobalányok munkájának ellenőrzésére. Sajnáljuk, hogy csalódottan távoztak. Üdvözlettel: Jordánné Laufer Edit ügyvezető

Értékelés időpontja: 2018. február 12. mobiltelefonon

4x-re töltöttünk itt a családdal néhány napot, és most sem csalódtunk.
Ezúttal a középkori városban szálltunk meg, ami külön élmény volt. Az ételek továbbra is finomak, a személyzet kedves. Ugyanazok a kedves animátor lányok szórakoztatják a gyermekeimet évek óta, míg mi kényelmesen reggelizünk, illetve vacsorázunk.
A wellnesz szintén szuper, imádjuk a medencéket!
Még sokszor visszatérünk!
Télen nyáron Bikal!

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: 299eszters
Értékelés időpontja: 2018. február 1. mobiltelefonon

Udvarházban szálltunk meg. Szerencsére jó időnk volt, mert azért kellett sétálgatni az épületek között. A vacsora közepes. Délben a fogadóban ettünk, ami hétközben egy közepes kifőzde, ahol időnként az éttermi maradékokat kínálják (vagy fordítva). A wellness jó, a szoba is rendben volt, de látszott rajta, hogy a design miatt nem lehet tökéletesen kitakarítani. Télen nincs sik program, de azért pár napra elég. Nyáron biztosan mozgalmasabb. Nekem még nem tetszett a főtéren a felállított guillotine sem.

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: m_nikab2018
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

A szállodát már ismertem, korábban igaz régebben már jártam itt. Az udvarházi szobák nagyon hangulatosak és méretesek, a kényelemmel és az otthonossággal sincsen semmi probléma. Ami rontotta az élményt az egy másik vendég feltételezhető cigarettázása egy másik szobában, ahonnan a fürdőszobai ventillátoron keresztül hozzánk is bejött a cigaretta szag- ez a második nap reggeltől meg is maradt.
A személyzet figyelmessége 100%-os, kedvesek, kulturáltak és segítőkészek.
A konyha tökéletes, nagyon jókat ettünk - és nem csak azért mert éhesek voltunk hanem tényleg finomak az ételek! A borokban annál inkább csalódtam, hiába próbáltam több neves pincészet borát is ki, sajnos mindegyik élvezhetetlen volt, már csak arra tudtam gondolni hogy biztosan rosszul tárolják. A ház bora - jujjjj nekem ez nem jött be, ha bor akkor az legyen bor. Úgyhogy csapolt és üveges sör maradt az ital.
Nagyon jó ötlet hogy a csendes wellness-be gyerekekkel nem lehet bemenni, volt már ezzel kapcsolatos rossz tapasztalatom máshol ahol a wellness medencében vízipisztoly párbaj, kisvödör, kishajó volt használatban.
A középkori falu hangulata óriási, szombatonként életre kel és mindenféle programok vannak, ez jó egy programnak mindenképpen.
Biztosan visszamegyünk ide, mert jól éreztük magunkat.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: zoltan168
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Először 2017. márciusában látogattunk el ide és annyira jól éreztük magunkat, hogy novemberben is visszatértünk. Másodjára viszont nagyon negatív tapasztalatot szereztünk sajnos. Szűkebb volt az ételválaszték (bár nagyon finom), mint tavasszal, a reggeli esetében viszont az ételallergiások számára nagyon kicsi a választék, ráadásul az allergének sem voltak feltüntetve. A másik problémánk a P60-as szobában folyamatosan csöpögő wc (amit már márciusban jeleztünk egyszer). Azóta rosszabbodott a probléma és a három éjszakából kettőt nem aludtunk. Második éjszaka már sípolt is, telefonáltam a recepcióra de másnap délután újra kellett szólnom, hogy valaki nézze már meg, esetleg másik szobába át tudunk e menni. A javítást követő éjjel folyamatosan töltött vissza a tartály és ismét nem aludtunk...kicsekkolásnál jeleztük ismét a recepciós hölgynek, videoval, képekkel hogy ez milyen hanggal járt, aki annyit mondott hogy sajnálom... Hiába volt ezen kívül minden más szuper, pihenni mentünk de fáradtabban és nagyon ingerülten tértünk haza, hogy ennyire nem kezelték a problémát és ennyire nem érdekelt senkit, hogy lehetetlenség volt pihenni. Úgy gondoltok először, hogy ez lesz az a hely ahova évente, akár társasággal is visszatérünk, de ezek után nem tudok olyan jó szívvel gondolni a helyre.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: RekaAnna

Kedves Vendégünk!
Sajnáljuk, hogy pihenésüket beárnyékolta ez a műszaki probléma, mely azóta javításra került. Éttermünkben szezontól függetlenül a svédasztalos vacsora kínálata 1 előételből, 2féle levesből, 5 féle főételből, 4 féle köretből, 3 féle desszertből és salátabárból áll. Az allergének piktogramokkal vannak jelezve az ételek neve mellett, de ha esetleg nincs akkor a szakács kollégáink készséggel a vendégeink rendelkezésére állnak. Bízunk benne, hogy még egyszer lehetőséget kapunk Önöktől és azt fogják tapasztalni, hogy ezek a problémák kijavításra kerültek. Üdvözlettel: Jordánné Laufer Edit ügyvezető