“Uflaku Prága nevezetessége”

Restaurace U Fleku
1 265. helyezett 6 219 Éttermek közül Prágában
Konyha: Cseh, Pub
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Vacsora, Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: Nové Město (Újváros)
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Mint mindenki mi is felkerestük Prága legrégibb is legnevezetesebb éttermét. Bár belépéskor érezhető volt, hogy rossz helyre jöttünk. Bevezettek egy nagy terembe, ahol hosszú sorba voltak elrendezve a padok ahova leültettek. Ültettek? Erős túlzás, 4-en voltunk így a helyeünket úgy mutatták meg, hogy ledobta az asztalra a 4 étlapot.
Hoztak sört, de csak barna van, így én nem is ittam. Majd megrendeltük az ételt ami a specialitásnak volt feltüntetve. Mind a négyen ugyan azt, amit behúzott a pincér a mellénk rakott papírfecnin. Kihozza az ételt és szinte az asztal végéből dobotta elénk. Persze nem azt amit kértünk valahogy az egyikünknek mást akartak adni. Jeleztem, hogy ez nem jó, mert mind a négyen ugyan azt kértük. Erre csóválta a fejét, mintha nekem kéne örülni, hogy legalább enni hoz. Elkezd karatyolni csehül majd mutogat a fecnire. Jó akkor nézzük meg mit rendeltünk, hátha meggyőzőm. Igazam lett így kicserélte, de olyan sértődött unott pofával, hogy azt hittem felállok és ott hagyom az egészet. A kaja finom volt arra nem lehet panasz, de a harmonikás ember ott húzta végig a fülünkbe, a pincérek túlzás nélkül bunkók. Kb 30 percet töltöttünk ott érkezéstől számítva. Nekem az egész futószalagosnak tűnt, Semmi kedvesség, jó modor. Biztos, hogy többet nem megyek és nem is ajánlom senkinek.

1  Köszönet neki: Compass761396

Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Nem tudtunk asztalt foglalni az étterembe, mert hiába hívtuk az éttermet többen, több számról reggel 10 órától, egyszer sem vették fel, ezért döntöttünk úgy, hogy szerencsét próbálunk, és felkeressük az éttermet, hogy személyesen intézzük a foglalást. Dél körül értünk oda, akkor azt mondták, nincs már estére hely, de 15-20 perc várakozás után lehet, hogy kapunk majd asztalt, menjünk vissza. Vissza is mentünk 16 órára, akkor ki volt írva, hogy magán rendezvény miatt telt ház van, és nagyon udvariatlanul elhajtottak minket. Ezért az 1-es értékelés.

Köszönet neki: Cruiser547180
Értékelés időpontja: 2018. február 13. mobiltelefonon

Prágai kötelezőként kipróbáltuk. Az étel finom volt, a sör is, de nincs szabad hely ezért idegenek köze ültettek be. A választék silány. A sört annak ellenére, hogy nem kértem, hozták pofátlanul és persze be is húztak... turista látványosság lett és az étterem funkcióját elvesztette...

Köszönet neki: GaborGGG
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Nagyon jó hangulatú estét töltöttünk itt, finom ételeket ettünk, a házi barna sör igazán jó! Amit külön kiemelnék ellentétben nagyon sok más sörözővel szemben, itt nem csak akkor engedték be az embereket, ha enni is akartak! Akár csak egy korsó sörrel is szívesen kiszolgáltak.

Köszönet neki: Trip674437
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Nagyon jó hangulatú, régi, több száz éves hagyományokkal rendelkező söröző. A sör kiváló. Enni nem ettem, de az ételek is nagyon jól néztek ki.

Köszönet neki: boriska83

A következőt megtekintő utazók: Restaurace U Fleku ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Restaurace U Fleku? Ossza meg benyomásait!