“Bunkó felszolgálok !!”

Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Finom ételek !
A felszolgálás lekezelő kritikán aluli !!
Semmi segítőkészség nincs a személyzetben nem értem a tulajdonost miért nem cseréli le az embereit ?
Az ételek finomak de ezek után nem megyek ide másoknak sem ajánlom !!

Köszönet neki: 330istv_nt

Értékelés időpontja: 2017. december 19. mobiltelefonon

Mindenkinek ajánlom . Hihetetlenül finom, nagy adagok. Baráti társasággal kertünk egy 5-6 személyes tálat. Mar a látvánnyal jól laktunk ami utana jött pedig csak ráadás. Nagyon jól éreztük magunkat, minden étel nagyon finom volt. Érdemes betérni. Az 5-6 személyes tál 270 PLN volt, szóval az ára is baráti :)

Köszönet neki: FellowTraveler744970
Értékelés időpontja: 2017. december 16.

Családdal szerettünk volna vacsorázni, nyolcan voltunk, kértük a pincérek segítségét, hogy van-e hely, le tudunk-e valahova ülni. Már ekkor sem voltak túl segítőkészek, végül találtunk egy hatfős asztalt magunknak, ahol éppen végzett az előző csapat, összehúztuk magunkat, leültünk, el is fértünk volna kényelmesen, mire jött egy pincér és minősíthetetlen stílusban elkezdte mondani, hogy nem ülhetünk ide, várnunk kell nagyobb asztalra. Próbáltuk szépen, udvariasan elmondani, hogy sokat vártunk és mi itt is elférnénk, vagy ha esetleg tud ajánlani egy másik asztalt szívesen átülünk oda (ezzel nagyjából párhuzamosan kezdett egy 3 fős társaság ételt választani egy 10 fős! asztalnál), hajthatatlan volt, mutogatott, kis híján kizavart minket. Nagy a tömeg, semmibe nézik az embert, senkinek nem ajánljuk a helyet!!!

1  Köszönet neki: alpinefresh
Értékelés időpontja: 2017. december 12. mobiltelefonon

Az ételek finomak voltak, nem kimagaslóan jók, de finomak. Vannak ennél jobb íz világgal rendelkező éttermek is, de ami szörnyű az a kiszolgálás. A személyzet alig beszél angolul. Felveszik a rendelést, majd kihozzák az ételt és többet oda se mennek az emberhez. Nem nagyon tudtunk utána kérni semmit, mert még a tányérokat se szedték le. 20 percig ültünk az asztalnál mire jeleztük a pincérnek, hogy akkor fizetni szeretnénk, de nem jött oda csak integetett... majd odajött egy tanuló aki semmit nem beszélt angolul, ő hozta ki a számlát. Úgy tavoztunk, hogy az asztalunk még mindig nem volt leszedve.... sajnos nem csak mi voltunk “elhanyagolva” egy szinte üres étteremben...

1  Köszönet neki: ZsinaZ
Értékelés időpontja: 2017. október 9. mobiltelefonon

Jogosan teszi fel az olvasó a kérdést miért kapott kevés pontot azaz étterem amelyet a Korrekt kaja, korrekt áron címmel jellemeztem. Nos a válasz igen egyszerű: azért mert ez így van. Évente legalább egyszer elmegyünk Zakopane-ba És az elmúlt években az első estét mindig itt kezdjük sör és a helyi kolbász-csülök vacsorával. Eddig még minőségében nem csalódtunk, az árak is nagyon korrektek. Aztán a következő napokon már nem ide jövünk mert a következő egy évre elegendő kolbász-csülök megy le a gyomorba és egy bizonyos kor után ez minden este már nem megy.

Eddig ahányszor erre a helyre betértünk mindig teltház volt és várni kellett. Miután az ember kivárja a sorát nem túl kedvesen a pincérek vagy egy üres asztalhoz kísérik, vagy igyekszik szemfülesnek lenni és az éppen távozok helyére amilyen gyorsan csak lehet leülni. Ha ezzel megvolnánk akkor már csak az ételért kell megküzdeni. Legutóbb a pincér miután felvette az ital rendelést visszajött és kérdezte, hogy mit szeretnénk enni. Jeleztük neki, hogy kövessen és megmutatjuk a pultból, hogy miket tegyen fel egy nagy határa és hozzon ki a részünkre. Ezt szoktuk általában csinálni, mert egyszerűbb megmutatni mint szegényes angol vagy német tudást keverve kézzel lábbal elmagyarázni, hogy mit ennénk vacsorára. (Szégyellem, de a lengyelem még nagyon gyenge.)

De vissza a legutóbbi rendeléshez! Miután jeleztük, hogy kövessen bennünket a pulthoz igen érdekes arcot vágott. Nem egészen értette, hogy miért pattogunk majd ő hoz nekünk kolbászt, csülköt, krumplit, stb. Ragaszkodtunk hozzá, hogy mi mutassuk meg miből hány darabot szeretnénk kérni. Nem volt egyszerű rávenni arra, hogy jöjjön már utánunk és had tudjuk mi jobban, hogy mit és mennyit szeretnénk enni.

Miután ezen túl voltunk ahogy hozta a tányérokat az arcán lehetett látni, hogy továbbra sem érti a helyzetet tekintettel arra, hogy korábban ugyanezeket akarta volna ő is hozni. Persze lehet, hogy volt egy fajta intuitív, gondolatolvasó képessége amivel kitalálta, hogy mi van a fejünkben. De lehet, hogy mi is csak amolyan egyen turisták voltunk már az az egyen fajta aki mindig ugyanazt eszi.

Szóval ha valaki meg tud barátkozni ezzel a nem túl kedélyes vendéglátással akkor egy igen jót tud enni nagyon kedvező áron, és ha szerencséje van akkor az élőben játszó banda talán még egy-két magyar nótát is elhúz a számára.

Köszönet neki: Szozso74

A következőt megtekintő utazók: Restauracja Owczarnia ugyancsak megtekintették

Zakopane, Kis-Lengyelország régió

Járt már itt: Restauracja Owczarnia? Ossza meg benyomásait!