“Inkább ne....”
Kucko Etterem értékelése

Kucko Etterem
Értékelés időpontja: 2018. július 14. mobiltelefonon

Barátokkal látogattuk meg a helyet egy kellemes vacsora reményében de sajnos csalódás lett a vége! Íztelen, félig nyers hús! Konzerv lecsó köretnek!
Fizetés : pincér feliró jegyzetén összeadva ! Számlát semmiről nem adtak! Majd megkérdezték milyen volt az étel mondtuk a problémákat de csak annyit feleltek sajnáljuk ! Hát mi is!! Többet biztos nem, ők is abból élnek hogy turista mindig lesz!
A bolonyai sertésborda amúgy elég durva hasmenést okozott!

1  Köszönet neki: Klenozoli

Értékelés időpontja: 2018. július 14. mobiltelefonon

Az étterem megjelenésében átlagos, a pincérek fele kis esetlen, de teljes mértékben kedvesek, aranyosak...
De a halászlé isteni, pedig nagyon kritikus vagyok, ha erről az ételről van szó..:) A plusz belsőség adag nem egy kis darab valamit takar, hanem egy külön tálat ikrával, haltejjel, ami tapasztalataim szerint ritka (minden étteremben megpróbálok rendelni... a legtöbb helyen beledobnak egy kis ikra darabot és ennyi...) Mindenkinek tiszta szívből ajánlom, aki egy jót akar enni, jó áron. Én minden alkalommal betérek, amikor Almádiban járok. :)

Köszönet neki: Relax663411
Értékelés időpontja: 2017. november 19. mobiltelefonon

Családi kis hely. Családunk gyakran látogatja ezt a kis kuckot. Nagyon szeretjük. Udvarias kiszolgálás,finom étel. Ajánlom!

Köszönet neki: Lady M
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 16.

Feleségemmel kerestünk egy éttermet vacsorázni a balaton partján, Almádiban. Nem voltak magas igényeink, éhesek is voltunk, a Kuckó pedig szimaptikus, választánsak tűnt, főleg az enteriőr, és a relatíve rövid, átlátható étlap miatt.

Én "Rablóhúst", feleségem pedig Bakonyi sertésszeletet rendelt, galuskával. A pincér kedves volt, a kiszolgálás pedig gyors. Az ételek hamar megérkeztek.

A bakonyi sertésszelet nem volt rossz, a galuska szintén finom volt, érződött a gomba, ha nagyon kötözködni akarok, akkor legfeljebb az szaft lehetne kevésbé lisztes. A rablóhús ízvilága szintén nem volt rossz, de a csirke majdnem nyers volt, sőt, volt olyan falat, amelyik kifejezetten az volt.

Összességében az étterem a létező legátlagosabb balatoni vendéglátóhely, amely "biztonságos" választás, ha az ember jól akar lakni.

1  Köszönet neki: Ádám H
Értékelés időpontja: 2017. július 12.

A kerthelyiség hangulatos, kockás terítős, az étterem frekventált helyen fekszik. A személyzet kedves volt, az ételek ízletesek. Társaságunkkal több napon keresztül visszajártunk, mindig udvariasak voltak velünk és a számla is rendben volt.

Köszönet neki: ZelenaGreen

A következőt megtekintő utazók: Kucko Etterem ugyancsak megtekintették

Balatonalmádi, Veszprém megye

Járt már itt: Kucko Etterem? Ossza meg benyomásait!