“Vacsora”
Kucko Etterem értékelése

Kucko Etterem
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 10. mobiltelefonon

Nagyon finom volt.Kiszolgálas is kiválli. Élő zene kísérte a vacsorát. Nagyon hangulatos volt. Amikor erre járok betérek

Köszönet neki: Go797323

Értékelés időpontja: 2018. július 29. mobiltelefonon

Az ételek igen gyenge minőségűek. A Cigánypecsenye rágós volt, a Bakonyi bélszín úgyszintén, a rizs gyenge minőségű szétfőtt. A paradicsom és káposzta saláta nagyon pici adag. A pincér kedves volt, de nagyon amatőr. Az ár középkategóriás.

Köszönet neki: Experience770993
Értékelés időpontja: 2018. július 28. mobiltelefonon

Nagyon finomakat ettünk itt. Bőséges az adag, a személyzet nagyon kedves. Nagyon jó az ár-érték arány. Érdekesség, hogy a tulaj mindkét alkalommal, mikor itt jártunk az egyik boxban ült, s nála lehet fizetni.

Köszönet neki: KViki81
Értékelés időpontja: 2018. július 19. mobiltelefonon

Bementünk, helyet foglaltunk, étlapot kaptunk, italt kértünk. mi illedelmesek voltunk a felszolgálókkal és ők is velünk. Kikértem a számlát a végén szépkárytára és kikészítettem a jattot készpénzben, hogy oda tudjam adni annak a felszolgálónak, aki a rendelésünket felvette. Mindezek ellenére az üzletvezető asszony jött egy terminállal a kezében , az arcán hihetetlen megvető undorral. le is söpörtem a jattot vissza a tárcámba és fizetés után eljöttem azzal a rossz szájízzel , hogy többet nem megyek vissza. ☹️

Köszönet neki: Scenic728673
Értékelés időpontja: 2018. július 14. mobiltelefonon

Barátokkal látogattuk meg a helyet egy kellemes vacsora reményében de sajnos csalódás lett a vége! Íztelen, félig nyers hús! Konzerv lecsó köretnek!
Fizetés : pincér feliró jegyzetén összeadva ! Számlát semmiről nem adtak! Majd megkérdezték milyen volt az étel mondtuk a problémákat de csak annyit feleltek sajnáljuk ! Hát mi is!! Többet biztos nem, ők is abból élnek hogy turista mindig lesz!
A bolonyai sertésborda amúgy elég durva hasmenést okozott!

1  Köszönet neki: Klenozoli

A következőt megtekintő utazók: Kucko Etterem ugyancsak megtekintették

Balatonalmádi, Veszprém megye

Járt már itt: Kucko Etterem? Ossza meg benyomásait!