“Vacsora”
Kucko Etterem értékelése

Kucko Etterem
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 27.

Sajnos csat átlagosnak tudom értékelni mert nem volt élő zene pénteken este szezonban. Kevesen voltak a vendégek is a zene hiánya miatt. Az ételek finomak voltak, igaz a júhturós strapacskán lehetett volna több júhturó. Az adagok rendben voltak.
A halászlé nagyon finom volt és dicséret ját mert egy halszálka sem volt a harcsa halászléban. Sajnos a zene hiánya miatt a legtöbb vendég a szomszéd vendéglőben ült, gyroszt fogyasztva :(

Köszönet neki: GabriellaS2150

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 10. mobiltelefonon

Nagyon finom volt.Kiszolgálas is kiválli. Élő zene kísérte a vacsorát. Nagyon hangulatos volt. Amikor erre járok betérek

Köszönet neki: Go797323
Értékelés időpontja: 2018. július 29. mobiltelefonon

Az ételek igen gyenge minőségűek. A Cigánypecsenye rágós volt, a Bakonyi bélszín úgyszintén, a rizs gyenge minőségű szétfőtt. A paradicsom és káposzta saláta nagyon pici adag. A pincér kedves volt, de nagyon amatőr. Az ár középkategóriás.

Köszönet neki: Experience770993
Értékelés időpontja: 2018. július 28. mobiltelefonon

Nagyon finomakat ettünk itt. Bőséges az adag, a személyzet nagyon kedves. Nagyon jó az ár-érték arány. Érdekesség, hogy a tulaj mindkét alkalommal, mikor itt jártunk az egyik boxban ült, s nála lehet fizetni.

Köszönet neki: KViki81
Értékelés időpontja: 2018. július 19. mobiltelefonon

Bementünk, helyet foglaltunk, étlapot kaptunk, italt kértünk. mi illedelmesek voltunk a felszolgálókkal és ők is velünk. Kikértem a számlát a végén szépkárytára és kikészítettem a jattot készpénzben, hogy oda tudjam adni annak a felszolgálónak, aki a rendelésünket felvette. Mindezek ellenére az üzletvezető asszony jött egy terminállal a kezében , az arcán hihetetlen megvető undorral. le is söpörtem a jattot vissza a tárcámba és fizetés után eljöttem azzal a rossz szájízzel , hogy többet nem megyek vissza. ☹️

Köszönet neki: Scenic728673

A következőt megtekintő utazók: Kucko Etterem ugyancsak megtekintették

Balatonalmádi, Veszprém megye

Járt már itt: Kucko Etterem? Ossza meg benyomásait!