“Kellemes környezetben kicsit túlárazott,de igényes”

Karolina Kavehaz es Koktelbar
Konyha: Borbár
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Barátaimmal voltunk itt,nagyon kellemes hely,szép helyen.A kínálat széleskörű és sokszínű de kicsit túlárazott a hely.A kiszolgálás kedves volt.

Köszönet neki: bohusek1978

Számtalan esetben megfordultam itt, a sütemények szerintem az átlagos kategóriába sorolható - szerintem a nagymama sütije nem ilyen lehetett anno - lehet, hogy a méret nagyságával próbáljak palástolni az ízek egyhangúságát...Nem sok sikerrel! A kiszolgálás helyenként hektikus a napszaktól függően. Elviselhető kategória. A hely velejárója a sznob közösség kedvenc találka helye. Néha olyan mint egy cirkuszi porond a sokszinű forgataga, miként félre értelmezhetó a fogyasztó közönség mily különleges és átértékelt divat ffüggőségében szenved a helynek megfelelően. Az vagy, akinek hiszed magad, Vagy az, kinek mások tartanak? - és mindkettő megtalálja a számítását...

Köszönet neki: Parapen
Értékelés időpontja: 2018. július 11. mobiltelefonon

Mint mindig most sem ért csalódás benünket!
Reggeltöl éjfélig fulon van ami már önmagáért beszél!Pincérek kedvesek ,bármit kérsz friss és minöség!
Csak ajánlani tudom

Köszönet neki: varga z
Értékelés időpontja: 2018. július 6. mobiltelefonon

Egy gyors sütire tértünk be. Nem volt rossz, de nem is volt akkora nagy szám a hely. Csak vanília fagyijuk van, amiket gyümölcsökkel találnak, a sütemény választék nem túl széles, de nem a klasszikus cukrászdai süteményeik vannak. A Vilma kedvence süti finom volt, a füstölt sajtos pogácsát is érződött a finom sajt. Egy problémám volt, hogy a sütik kihozatala beletelt vagy 15percbe pedig egy csomó pincér sürgött/forgott vagy álldogált. (Nem volt teltház) és két gyerekkel ez az idő elég sok:) távozásánál a picér hiper kedves volt (“minden rendben volt hogy érezték magukat stb. de ezt inkább a kiszolgálás gyorsaságára fordíthatták volna) a hely egyébként kutyabarát láttam itató találat, de nem gyerekbarát.

Köszönet neki: Adrienn V
Értékelés időpontja: 2018. június 22. mobiltelefonon

A kezdetektől látogatjuk a kávéházat a magas minőségű ételek/italok miatt.Sajnos az utóbbi időben nagyüzemmé változott a feeling.A felszolgálók közül sajnos többen nem megfelelő stílusban adják elő magukat.
Több régi törzsvendég nevében is szeretnénk ha visszatérne a régi színvonal.Ha nem,hát ez a kedves hely is a profit áldozata lesz.
Jó munkát!Hajrá!

Köszönet neki: Melinda H

A következőt megtekintő utazók: Karolina Kavehaz es Koktelbar ugyancsak megtekintették

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Karolina Kavehaz es Koktelbar? Ossza meg benyomásait!