“Vacsora”
Halaszkert értékelése

Halaszkert
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

A Balaton közelsége és a központ miatt drágább mint kellene. Több étel elférne az étlapon. Teljesen átlagos étterem. Ár-érték arány: 3/5.

Köszönet neki: dalmus6

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

A Balaton legjobb étterme, minden étel kiváló, tökéletesen finom. Kedves a felszolgálás, jól megközelíthető helyen van.

Köszönet neki: Soltész E
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Nagyszerű másfél órát töltöttünk ott, amiről úgy vettem észre, hogy sikk betérni, ha az ember Balatonfüreden jár.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: szokniko
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 7. mobiltelefonon

Az ilyen helyre az ember eleve úgy ül be, hogy "na ez melyik fajta - a 80-as évekből maradt, vagy ami csak úgy néz ki, de finom?" Ez itt az utóbbi. Megmaradt a terítő, megmaradt a sótartó, és néhány vendéglátós is biztosan a régi még - de az ételek rendben vannak. A rántott sajtot korábban próbáltam, az nem lepett meg, viszont most bolognai spagetti volt a célpont, és teljesen megdöbbentő módon ezt is jól csinálták, pedig a magyaros helyekre ez kicsit se jellemző. Még akkor is, ha a reszelt sajt egy az egyben trappista volt, megmondom őszintén, ez kicsit meglepett, de én nagyon szeretem így, otthon is így szoktam. Az egyetlen probléma, hogy a főétel és a kávé után láthatatlanná változtam a pincér számára. Kár, mert megnéztem volna a somlóit.

Köszönet neki: 564denesk
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31. mobiltelefonon

A pozitív értékelések sajnos annak tudhatóak be, hogy az átlag magyar társadalom még mindig borzasztóan igénytelen, ha gasztronómiáról van szó.

A kínálat nem különösebben izgalmas, ami kicsit extrább az biztosan nem olyan minőségben van prezentálva, ahogy elképzeljük.

A személyzeten látszik a túlhajtottság és a kiégettség, ha vezetőség több figyelmet fordítana a dolgozóira, az biztosan meglátszana az ételek és a kiszolgálás minőségén is, de amíg a bevétel megvan, valószínűleg senkit nem érdekel sem a színvonal emelése sem a dolgozók hogyléte.

Csalódás számomra a nagy népszerűségnek örvendő Halászkert, a minőségre, meghitt, kellenes hangulatú étkezésre vágyóknak nem ajánlom.

1  Köszönet neki: Viktoriahrvth

A következőt megtekintő utazók: Halaszkert ugyancsak megtekintették

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Halaszkert? Ossza meg benyomásait!