Bergmann Cukrászda - Balatonfüred, Zsigmond utca
Értékelés időpontja: 2018. július 11. mobiltelefonon

Barátok ajánlották és mondták hogy ki ne hagyuk!Hát kár is lett volna!A terasz fulon vendégekkel!
A süti tökéletes,életem legjobb sajttortáját ehettem itt,a párom cukor mentes sütit evet ami tökéletes volt!Pincérek kedvesek!Ár minöség jó!!!
Csak ajánlani tudom

Köszönet neki: varga z

Értékelés időpontja: 2018. június 18. mobiltelefonon

Egy hétfő kora délután szinte minimalis forgalomnal 5perc mire kiér a pincér,a kávé egy elégetett lötty,a limonadé vacak.

Köszönet neki: lefkovitsj
Értékelés időpontja: 2017. október 29. mobiltelefonon

A Bergmann krémes fogalom,tökéletes,roppanós tésztalapok,lágy krém.
De a felszolgálók nem túl kedvesek,inkább flegmák....Kár.

Köszönet neki: Szilvaszem
Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

A hagyományos vonal kedvelőinek ajánlom!
Minőségre kifogástalan.
Mindenki megtalálja a számára megfelelő sütit, legyen az egy krémes, habos vagy csokis szelet.

Köszönet neki: Destination687372
Értékelés időpontja: 2017. október 18.

Egy igazi klasszikus, nem lehet zavarba hozni ezt a helyet. Egy kicsit sajnálom, hogy nem a füredi móló közelében van, de ez a hely megér egy megállást. Nem olcsó hely, de a patinája és még inkább a mimóza tortája miatt érdemes meglátogatni. Tavaszi őszi időben, mikor kevesebben vannak, remek délelőtti időtöltés a teraszon egy kávét elfogyasztani!

Köszönet neki: StefM274

A következőt megtekintő utazók: Bergmann Cukrászda - Balatonfüred, Zsigmond utca ugyancsak megtekintették

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Bergmann Cukrászda - Balatonfüred, Zsigmond utca? Ossza meg benyomásait!