Értékelés időpontja: 2017. augusztus 2. mobiltelefonon

Családi nyaralásunkat töltöttük a szàllodában, 2 felnőtt és egy gyermek. Mindennel maximàlisan elégedettek voltunk, a kert rendezett, csodaszèp. A hotel munkatársai udvariasak, előzèkenyek, kedvesek. Nagyon finomak voltak az ételek, bőséges büféreggeli, svédasztalos vacsora. Superior szobàban laktunk, makulàtlan tisztaság volt mindig. Az ágyak nagyon kènyelmesek voltak. A szálloda strandja is megfelelő. Biztos, hogy még visszatérünk! Köszönjük, hogy kellemessé tettèk a nyaralásunkat!

Ott-tartózkodás: 2017. július, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Vacationer708651
Értékelés időpontja: 2017. július 21.

A hotel nagyon szép helyen van, árnyas fák, szépen gondozott kert, tele énekes madarakkal (némi macskával), hajók, stég, játszótér, minigolf, focikapuk, tényleg nagyon szép.
A hotel több épületből áll, mi a B-ben voltunk. Lift nincs, az emeletre fel kellett vinni a bőröndöt. A szobák nem rosszak, de azért már rájuk férne a felújítás, viszont határozottan tisztaság volt. Ami nekünk hiányzott, az a függöny, főleg a sötétítő, mert az a kis reluxa nem sokat ért.
A hotelben van játékszoba, biliárddal, csocsóval, bowlinggal, ezeket ingyen lehet használni bármikor, akárcsak a minigolfot és a teniszpályát.
A svédasztalos reggeli viszonylag változatos, de amikor fél 8-ra értünk le (7-től van reggeli) még a fele hiányzott, úgyhogy mi az asztalnál üldögélve vártunk még legalább plusz negyedórát, hogy legyen tojás és édes péksütemény.
A vacsora nagyon finom (amúgy a reggeli is) viszont nincs túl nagy választék. 3-4 fajta hús, 3-4 fajta köret, 2 leves, 2 desszert. A fiam lisztérzékeny, az ételek kb. felét gond nélkül meg tudta enni. A reggelihez is kapott gluténmentes kiflit, de az nem volt finom, érezhetően fagyasztóból kivett, mikróban melegített volt. Vizes, rágós, ezért nem ártana, ha inkább grillsütőben vagy sütőben melegítenék, akkor jobb lenne az állaga, így majdnem ehetetlen volt.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész.
A hotel privát strandja kissé csalódás volt, nagyon koszos és mocsaras ott a víz, így mi inkább a medencében fürödtünk, az nagyon jó (160 cm mély mindenhol).
Mi alapvetően ajánlani fogjuk másoknak a szállodát.

• Ott-tartózkodás: 2017. július, utazás jellege: családi
Köszönet neki: aviik77
Értékelés időpontja: 2017. július 2. mobiltelefonon

Udvarias kiszolgálás, szerintem megfelelő ár érték arány. Kissé el van rejtve de szerintem nem is baj. Van Wi - fi még a strandon is. Igaz nem 100 %, de elég volt nekünk. Igaz a gyerekekes szülők kissé csalódotak voltak a gyerek medence hiányára, s hogy a strandon kissé mély volt a víz a kis gyerekeknek. De van fedett medence, szauna, bowling, biliárd, Stb. Én kellemeset csalódtam. Lehet hogy még vissza térek. Így tovább.

Ott-tartózkodás: 2017. június, utazás jellege: baráti
1  Köszönet neki: Gabor S
Értékelés időpontja: 2017. április 6.

Idén január közepén kértünk árajánlatot egy hétre egy bizonyos superior szobára. Árat nem tudtak mondani akkor, de biztosítottak arról 2x is írásban, hogy OPCIÓSAN LEFOGLALTÁK nekünk erre az időszakra a szobát!!!
Ma este 20 óra után kaptuk az e-mailt, hogy azt a szobát nem tudják biztosítani számunkra. Van másik, annak ára is látható, 0 kedvezménnyel...természetesen nem egy magasabb kategóriájú szobát ajánlottak fel.

- 2 hónapot kellett várni erre?
- 0 elnézést kérés
- 0 grátisz

Tehát az EGYETLEN KÉRÉST, hogy ARRA a SZOBÁRA kérnénk árajánlatot, azt SEMMIBE VETTÉK!

NAGY CSALÓDÁS!!
Már nem tudom ajánlani,pedig tavaly nagyon jónak tünt a szálloda.
Sőt, többet nem is megyek oda!

Szép volt!
Csodás értékesítéssel, hamarosan lerombolják azt, amit eddig felépítettek !!

Ott-tartózkodás: 2017. április, utazás jellege: páros
4  Köszönet neki: qasderf
Értékelés időpontja: 2017. január 8.

A felújított holel legújabb részén voltunk. Szép tiszta, modern berendezésű szobák. Gyenge, alig használható wifivel. Az étel választék nagyon szerény de alapvetően jóízű, átlagos. A személyzet kedves volt. A strand szinte használhatatlanul kicsi, de a városi sincs túl messze. A hotellel egy telken lévő vitorlástábor résztvevői sokat rontottak a zavartalan pihenésen. Ha nem vagy otthon napközben akkor persze "tökéletes".

Szobákra vonatkozó tipp: az új építésű részre kell menni!
  • Ott-tartózkodás: 2016. július, utazás jellege: családi
Köszönet neki: cz z