A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. január 17. mobiltelefonon

Ha wellnesezni indulunk,s keressük a helyet, mindig több ajànlatot megnézünk, olyat is ahol nem jàrtunk, DE mindig arra a döntésre jutunk, hogy a Flamingó Hotel Balatonfüreden a leideàlisabb szàmunkra. Tàvolsàg, àrfekvés, a hotel festői környezete, az étterem kínàlata stb. stb. Télen-nyàron mindig jó Balatonon lenni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. június
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: RadicsD3
Értékelés időpontja: 2018. január 13.

Baráti családdal töltöttünk pár napot a szállodában, fő célunk a pihenés, lazítás, közeli kirándulás, borkostolás és az ünnepi tűzijáték volt. Nagyon jól éreztük magunkat, a szállás teljesen megfelelt a várakozásnak, a reggelivel és vacsorával is minden rendben volt. Sok időt töltöttünk a wellness részen is, a gyógy masszázs pedig egyszerűen fantasztikus volt, főleg utána. A szállás séta távra volt a sétánytól, esténként kóstolgattuk a borokat, hajó kirándulás is szépre sikerült, átsétáltunk, illetve átfutottunk Tihanyba is, úgy hogy csak szép emlékeink maradtak.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: Ferenc B
Értékelés időpontja: 2017. november 19. mobiltelefonon

Tiszta és szép, az ételek finomak. De túl nagy a szálloda, ami miatt előjött pár negatívum is.
A köntösért és wellness törölközőkért külön kell járkálni(felvenni, leadni). Nem értem miért nem tudják berakni a szobába.
A tv kapcsolót is külön kell leadni, aminek biztos van oka, de a vendégeknek csak plusz macera. A wifi nem működött:(

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: csikivirag
Értékelés időpontja: 2017. október 4.

Átutazóban egy szeles esős kora őszi napon gondoltunk egyet, hogy megállunk wellnesszezni! Csak Wellness és semmi más! Nem bántuk meg! A recepción készségesen segítettek, hogy nyugodtan jöhetünk, most szabad - érdemes érdeklődni, mert teltház vagy konferencia esetén külsősöket nem engednek be!
A napijegy elfogadható áron van, amibe a wellnes rész és szauna rész is bele tartozik! Szép, tiszta, semmi hűhó, de egy nagyon kellemes időtöltésre megfelelő szállodai wellnes! Eső és szél miatt csak a belső részt használtuk, viszont pont olyan kevesen voltk, hogy szinte csak mi voltunk, ezért nagyon tudtuk élvezni a dolgot! Többféle medence, szauna és csodás kilátás közvetlenül a balatonra! Nekünk tetszett, elég volt, jó volt, kikapcsolódtunk!
Az öltöző tiszta, hajszárító van, értékeket el lehet zárni széfben, úgyhogy elégedetten távoztunk! Máskor is jövünk!

Recepciósok kedvesek és segítőkészek, de a portás a parkolónál a legjobb fej!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: gaszko
Értékelés időpontja: 2017. október 3.

Sajnos egy éve voltunk utoljára a szállodában, de most elhatároztam hogy minden általunk látogatott szállodáról írok véleményt utólag. Különösen szívesen teszem ezt a Flamingó hotellel kapcsolatban. Több éve járunk vissza, sőt plusszban még wellness bérletet is szoktam venni. Kiváló helyen, közvetlen a Balaton partján található. Rengeteg szoba, tökéletes wellnees részleg, kiváló konyha, és ragyogó tisztaság a szálloda egész terûletén. Szívesen ajánlom bárkinek!

Szobatipp: Mindenkinek magának kell megtalálni a megfelelőt.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
  • Utazás típusa: Partnerével utazott