Értékelés időpontja: 2017. június 7. mobiltelefonon

Nagyszeru hely, nagyszeru szemelyzettel es hangulattal. Az etelek sem rosszak. Teljesen elegedettek voltunk. Profik voltak. A szobak, agyak kaprazatosan jok. Kesoi szobaelhagyasra is volt lehetosegunk. Koszonjuk szepen. :) :) :) :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. június
Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: Katalinnn
Értékelés időpontja: 2016. december 22.

3 nap tökéletes nyugalom, udvarias és segítőkész személyzet, finom ételek és italok. Visszafogott elegancia, tisztaság, kényelmes szobák. Egyszóval minden várakozásunk teljesült. Ajánlom azoknak, akik nyugalomra és kulturált környezetre vágynak.
Biztos, hogy visszatérünk még.

Szobatipp: parkra néző, teraszos szobák
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
1  Köszönet neki: csbildi
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 22.

A szállodába már belépni is kellemes. A dolgozók hihetetlenül kedvesek, mosolygósak, mindent megtesznek a vendégekért. Mi a házassági évfordulónkat ünnepeltük az Arcanum Hotelben. Teljesen váratlanul ért bennünket, hogy az ebéd mellé megajándékoztak minket egy üveg finom borral.
Patika-tisztaság, ízléses berendezés, különleges ételek választéka - ezek mind - mind kellemessé teszik a szállodát.
Most csak ebédeltünk a hotelben, de megnéztem a szobákat és a wellness részleget. Ugyanolyan szépek, igényesek, mint az étterem.

Szobatipp: Ajánlani tudom minden szobát!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. szeptember
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: Petekarika
Értékelés időpontja: 2016. február 14.

Egy születésnapi baráti összejövetelen jártam ebben a hotelben, majd ezt követően aludtunk itt. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves és segítőkész volt. A hotel szép és tiszta, az ágy kényelmes, a fürdő helyiség praktikus és szép.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. december
Köszönet neki: balastyak
Értékelés időpontja: 2015. június 4. mobiltelefonon

A személyzet minden tagja messzemenően kedves, előzékeny és türelmes. Ilyet, hogy ez mind az 5-6 személyre, akivel találkoztam (recepciósok, felszolgálók) igaz legyen, meg sehol nem láttam.
Ezen kívül remekek a szoba adottságai is (terasz, ágy, fürdőszoba). Finom és bőséges volt a reggeli is.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. június
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott