Értékelés időpontja: 2017. szeptember 1. mobiltelefonon

2 éjszkát töltöttem itt, szépek a szobák, kedves a személyzet, nagyon szép a park a hotel előtt. 1 dolog nem tetszett, ezért adok csak átlagos értékelést: a megérkezésünk után részt vettünk egy családi ebéden, max.15en voltunk. Csak levest kértünk, 3 féle volt belőle az étlapon: hagyma, babgulyás és zöldbab. A pincér 4 esetben a babgulyást zöldbabnak értette, majd mikor reklamáltunk, kis türelmünket kérte, hátrament a konyhába. Mikor visszajött, közölte, hogy a babgulyás elfogyott, és letette a 4 tányér zöldbablevest, ami természetesen a számlán is szerepelt. Legalább megkérdezhette volna, hogy így kérjük-e :(

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Orsolya B
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 21.

Nagyon nyugodt helyen van a hotel,a személyzet nagyon kedves és udvarias,mindenre azonnal reagáltak.A szoba nagyon szép,tiszta és otthonos,az ágy nagy és kényelmes,az ágynemű finom tiszta illatú.Nagyon jó a wellness részleg is,tiszta,rendezett,és elég nagy is,bár ha lenne még egy medence az is ki lenne használva. A reggeli bőséges,nagy a választék,minden friss,és a hölgy aki a reggeliért volt felelős mindkét nap nagyon kedves,és segítőkész volt! Kicsit később végeztünk a kiírt időhöz képest,de türelmesen megvárta míg befejezzük,és nem siettetett.
Ami a leginkább nem tetszett,és amiért nem 10 pontot kapnak tőlem az a vacsora! Mindkét nap hideg,vagy maximum langyos volt az étel,főleg rántott ételek,illetve sült burgonya volt,amiknek határozottan nem tett jót,hogy nem frissen került a tányérra.18:00-21:00-ig van a vacsora,de fél 7 felé már az ételek többsége elfogyott,több mint fél órát kellett várni,mire hoztak új adagot,így szinte versenyfutás zajlott a svédasztalnál. Második nap kacsamell,sült burgonya és rántott sajt volt,amik olyan hidegek voltak,hogy szóltunk a felszolgáló hölgynek,hogy csináljon valamit,mert ez így ehetetlen,el is vitte az ételeket,amiket mikróban melegítettek meg,ami nem tett jót egyik fogásnak sem. Mi nagyon szeretnénk vissza menni,mert nagyon tetszett maga a szállás,de ha ilyen lesz továbbra is a vacsora inkább máshol vacsorázunk,remélem sikerül tenni valamit ez ügyben,mert különben 10-es értékelést tudtam volna adni ha a vacsora nem ilyen. A másik két dolog csak apróság,de ha van rá mód megvalósíthatnák:az első,hogy legyen fedett parkoló(mert jelenleg egy sincs),ilyen meleg időben sokkal jobb lenne,ha nem forrósodna fel az autó. A másik pedig egy nagyobb hűtő,vagy egy másik olyan ami van a szobákban,esetleg egy kis fagyasztó résszel,hogy tudjon a vendég egy kis jeget csinálni,illetve behűteni magának egy kis vizet.

Szobatipp: Az erkélyes szobákhoz van csak szép kilátás azt válasszák inkább
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Keresztezodes
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 5. mobiltelefonon

Csendes, kifinomult és hangulatos hotel. A személyzet kedves, udvarias. A szobák tágasak, a berendezés elegáns és igényes. A legnagyobb melegben lehűtött szobával és csokival vártak. A tv csatornák választéka gazdag, az ágy kissé gödrös, de kényelmes. A klíma a hotel teljes területén kitűnően működik. A reggeli választéka bőséges, a kávé finom. A vacsora is gazdag ( 2 leves, 6 főétel, sokféle saláta, gyümölcsök) csupán a desszert hiányos. Sütemény nincs minden este. Helyette egészséges alternatívát kínálnak. A park gondozott, de a kinti wellnessz részleg ottjártunkkor épült. Bent a jakuzzi kellemes, a szaunák és a gőzfürdők klasszak. A kondi terem mindenképpen említést érdemel! Gazdagon felszerelt és ott áll a masszázsfotel is. A hotel inkább felnőtt és nagyobb gyerekekkel érkezőknek való. Kiváló az ár/érték aránya!

Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: 463timeam
Értékelés időpontja: 2017. június 7. mobiltelefonon

Nagyszeru hely, nagyszeru szemelyzettel es hangulattal. Az etelek sem rosszak. Teljesen elegedettek voltunk. Profik voltak. A szobak, agyak kaprazatosan jok. Kesoi szobaelhagyasra is volt lehetosegunk. Koszonjuk szepen. :) :) :) :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. június
Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: Katalinnn
Értékelés időpontja: 2016. december 22.

3 nap tökéletes nyugalom, udvarias és segítőkész személyzet, finom ételek és italok. Visszafogott elegancia, tisztaság, kényelmes szobák. Egyszóval minden várakozásunk teljesült. Ajánlom azoknak, akik nyugalomra és kulturált környezetre vágynak.
Biztos, hogy visszatérünk még.

Szobatipp: parkra néző, teraszos szobák
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
1  Köszönet neki: csbildi