Értékelés időpontja: 2018. szeptember 24. mobiltelefonon

Mikor én elatogatam oda az a rend tisztasag es bánásmód ami otvan íjén bánásmód nincs szbiaba mert a szerbia levan maradva százéves sajnos mert mindent a politikusok elopnak sajnos igyvan amióta megszuletem

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Wander815791
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. január 9.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen vendégértékelését. Örülünk, hogy tetszett az itt töltött ideje. Reméljük a jövőben is kedves szállóvendégeink között köszönthetjük.

Tisztelettel: Munkácsy Hotel****

Értékelés időpontja: 2018. július 18.

Sokszor dolgozom Békés megyében és meglepő volt számomra, hogy egy ilyen színvonalas, modern szálloda is van Békéscsabán. Üzleti úton szálltam meg a hotelben, csak egy éjszakát töltöttem ott. A szobák berendezése modern, nagyon kényelmes. A reggeli a szokásos ételeket és italokat biztosító svédasztal. A wellenesst csak megnéztem, mert nem volt időm kipróbálni, de egy hétvégét biztosan el lehetne tölteni. Ajánlom!

Szobatipp: Nincs erre vonatkozó információm.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. május
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: Zoltán K

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen vendégértékelését és kedves szavait. Örülünk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal. Reméljük a jövőben nem csak munka céljából látogat el hozzánk, és a Wellness részlegünket jobban kitudja majd használni.

Értékelés időpontja: 2018. április 30. mobiltelefonon

A hotel éttermét próbáltuk ki a hosszú hétvége alkalmával. Az étterem nagyon szép, a kiszolgálás nagyon kedves és gyors volt, mindennel meg voltunk elégedve.
Az ételek finomak és gusztusosak voltak, az egyedi kérések megvalósításában is nagyon segítőkészek voltak :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. április
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Dojj
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. május 1.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen az értékelést, és a kedves szavakat, nagyon örülünk hogy jól érezték magukat nálunk!
Reméljük hamarosan újra kedves Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Tisztelettel,

Nagy Anita
Recepciós munkatárs

Értékelés időpontja: 2018. április 27. mobiltelefonon

Balatonröl utaztunk Bekescsabara , csaladi nyaralas alkalmaval . A kepek alapjan valasztottuk a hotelt, nagyon jo döntés volt !! A kepek teljesen visszaadjak a hotelt , nagyon szep tiszta .. elegans hotel ☺️ a szemelyzet segitokesz udvarias , figyelmes . Feherkesztyus pincerek az etteremben , kivaló !!Ettunk mar jobbat is de amugy semmi gond nem volt az etelekkel , nekem a reggeli kifejezetten tetszett böseges, valasztekos .. 3fele tojasrantotta ... sok felvagott kenyervalasztek ... joghurt☺️ mindenki megtalalja amit szeret ... Lent a wellnes resz nagyon szep tiszta ❤️ nem nagy viszont praktikus es minden van amire szukseg van , kulon gyerek medence !! A szobak nagyon szepek , bar a legkondival volt egy kisgond nem igazan mukodott rendeltetes szeruen -> le lett volna zarolva ugy nezett ki , a lampa erintesre kapcsol be-ki , a tv szuper lett volna ha nem minden masodik csatorna jon be persze nem tvzni mentunk az is igaz De összessegiben ajanlani tudom a hotelt ... nekunk az apro hibak ellenere is tetszett ❤️koszonjuk szepen

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: _gnesw2015
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 27.

Tisztelt Hölgyem!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait és értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat az említett kisebb hibák ellenére is. Reméljük egy másik alkalommal is kedves szállóvendégeink között köszönthetjük Önöket.

Értékelés időpontja: 2018. január 15. mobiltelefonon

Maga a hotel nagyon szép, kívülről is és belülről is. A szobák jól felszereltek, a reggeli és a vacsora is nagyon tetszett nekünk. De óriási csalódás volt, hogy a wellness részlegen szinte semmi sem működött, sem a jakuzzi, sem a medencében lévő gombok. A víz is hideg volt. Nagyon elszomorító, hogy a vendégnek a helyszínen kell rájönnie, hogy a fél wellnes részleg nem működik, és nem figyelmeztetnek előre. Ez nagyon elrontotta a kikapcsolódást. A szauna szeánszot viszont ajánlani tudom, nagyon tetszett és a férfi aki tartotta is nagyon kedves !

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: vivienl2018
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 16.

Tisztelt Vivien!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk észrevételeit.
Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, melyen igyekszünk minél hamarabb javítani.
Reméljük hogy legközelebb is kedves Szállóvendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Tisztelettel,

Munkácsy Hotel**** csapata