Értékelés időpontja: 2019. április 1. mobiltelefonon

Egy éjszakára szálltunk meg itt, üzleti úton. Nagyon érdekes a műemlék épületben a modern, stílusos belső. A személyzet nagyon előzékeny, segítőkész. A konyha pedig kitűnő! Nagyon finomat vacsoráztunk. A wellness is kielégítő.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. március
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
1  Köszönet neki: RolandSchelli
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. április 4.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen kedves szavait, nagyon örülünk, hogy Hotelünk elnyerte az Önök tetszését.
Személyzetünk igyekszik mindig maximálisan biztosítani kedves Vendégeink kényelmét.
Köszönjük éttermünket dicsérő szavakat szakács-és felszolgáló kollégáink nevében.
Reméljük, hamarosan ismét Hotelünkben üdvözölhetjük Önöket!

Üdvözlettel:

Munkácsy Hotel**** személyzete

Értékelés időpontja: 2019. február 3. mobiltelefonon

Üzleti céllal érkeztünk férjemmel Békéscsabára, ebben a hotelben töltöttünk egy éjszakát. Az egész épület jó ízléssel, hangulatosan van belsőépítészetileg kialakítva, a dizájn elegáns és egyben modern.
A vacsora méltó volt a helyhez, a kiszolgálás ugyancsak. Noha a szálloda négy éve épült, olyan újnak tűnik, mintha mi lettünk volna az első vendégek (pedig nem:)), gondosan vigyáznak mindenre, megbecsülik az épületet és a vendégeket.
A “szépséghiba” csupán a szigetelésben van, elég zajosak a szobák (sajnos nemcsak a többi kicsit hangosabb vendéget lehet hallani, hanem a forgalmat is), és a köves burkolat a szobában szép, de nagyon hideg!:(

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. január
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: Nóra K
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. február 5.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen vendégértékelését és a kedves szavakat. Örülünk, hogy Hotelünk elnyerte tetszésüket és elnézést kérünk az említett zajokért. Reméljük a jövőben is szerencsénk lesz Önöket vendégeink között köszönteni.
Üdvözlettel: Munkácsy Hotel****

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 24. mobiltelefonon

Mikor én elatogatam oda az a rend tisztasag es bánásmód ami otvan íjén bánásmód nincs szbiaba mert a szerbia levan maradva százéves sajnos mert mindent a politikusok elopnak sajnos igyvan amióta megszuletem

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Kolenák R
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. január 9.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen vendégértékelését. Örülünk, hogy tetszett az itt töltött ideje. Reméljük a jövőben is kedves szállóvendégeink között köszönthetjük.

Tisztelettel: Munkácsy Hotel****

Értékelés időpontja: 2018. július 18.

Sokszor dolgozom Békés megyében és meglepő volt számomra, hogy egy ilyen színvonalas, modern szálloda is van Békéscsabán. Üzleti úton szálltam meg a hotelben, csak egy éjszakát töltöttem ott. A szobák berendezése modern, nagyon kényelmes. A reggeli a szokásos ételeket és italokat biztosító svédasztal. A wellenesst csak megnéztem, mert nem volt időm kipróbálni, de egy hétvégét biztosan el lehetne tölteni. Ajánlom!

Szobatipp: Nincs erre vonatkozó információm.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. május
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
2  Köszönet neki: Zoltán K

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen vendégértékelését és kedves szavait. Örülünk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal. Reméljük a jövőben nem csak munka céljából látogat el hozzánk, és a Wellness részlegünket jobban kitudja majd használni.

Tisztelettel: Munkácsy Hotel****

Értékelés időpontja: 2018. április 30. mobiltelefonon

A hotel éttermét próbáltuk ki a hosszú hétvége alkalmával. Az étterem nagyon szép, a kiszolgálás nagyon kedves és gyors volt, mindennel meg voltunk elégedve.
Az ételek finomak és gusztusosak voltak, az egyedi kérések megvalósításában is nagyon segítőkészek voltak :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. április
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: Dojj
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. május 1.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen az értékelést, és a kedves szavakat, nagyon örülünk hogy jól érezték magukat nálunk!
Reméljük hamarosan újra kedves Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Tisztelettel,

Nagy Anita