Értékelés időpontja: 2020. június 18.

Többször volt szerencsém megfordulni a hotelben, és eddig minden alkalommal pozitív élménnyel távozhattam. A kialakítása és berendezései az igényességet, igazán ízletes ételei, és a kiszolgálás pedig a maximális vendégszeretetet tükrözik. A város egyik legszebben parkosított részén helyezkedik el. A hotel 15km-es szomszédságában található Gyula, ahol a nevezetes fürdőkomplexum található,így annak látogatása céljából sem találni jobb szálláshelyet a közelben. Családoknak, pároknak egyaránt jó választás.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. június
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: Csaba89
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 5. mobiltelefonon

Több alkalommal is volt szerencsém kipróbálni a hotel szolgáltatásait.A szobák modernek, kényelmesek és kifejezettem tiszták.A hotel elhelyeszkedése tetszett a legjobban , igazán pihentető hétvégét tölthettünk el , városi zaj nélkül mégis 10 percnyire a városközponttól. Éttermét csak dícsérni tudom, széles választék, finom ízek,ínycsiklandozó tálalás. Személyzet maximális pontot kap, kedvesek , barátságosak, udvariasak és segítőkészek. Wellness részlegét is kipróbáltuk ,ahol szintén a tisztaság és kényelem játszotta a főszerepet. A szauna szeánszot élveztem a legjobban, amit következő alkalommal is kifogok próbálni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. augusztus
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: Fati0101
Értékelés időpontja: 2019. április 1. mobiltelefonon

Egy éjszakára szálltunk meg itt, üzleti úton. Nagyon érdekes a műemlék épületben a modern, stílusos belső. A személyzet nagyon előzékeny, segítőkész. A konyha pedig kitűnő! Nagyon finomat vacsoráztunk. A wellness is kielégítő.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. március
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
1  Köszönet neki: RolandSchelli
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. április 4.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen kedves szavait, nagyon örülünk, hogy Hotelünk elnyerte az Önök tetszését.
Személyzetünk igyekszik mindig maximálisan biztosítani kedves Vendégeink kényelmét.
Köszönjük éttermünket dicsérő szavakat szakács-és felszolgáló kollégáink nevében.
Reméljük, hamarosan ismét Hotelünkben üdvözölhetjük Önöket!

Üdvözlettel:

Munkácsy Hotel**** személyzete

Értékelés időpontja: 2019. február 3. mobiltelefonon

Üzleti céllal érkeztünk férjemmel Békéscsabára, ebben a hotelben töltöttünk egy éjszakát. Az egész épület jó ízléssel, hangulatosan van belsőépítészetileg kialakítva, a dizájn elegáns és egyben modern.
A vacsora méltó volt a helyhez, a kiszolgálás ugyancsak. Noha a szálloda négy éve épült, olyan újnak tűnik, mintha mi lettünk volna az első vendégek (pedig nem:)), gondosan vigyáznak mindenre, megbecsülik az épületet és a vendégeket.
A “szépséghiba” csupán a szigetelésben van, elég zajosak a szobák (sajnos nemcsak a többi kicsit hangosabb vendéget lehet hallani, hanem a forgalmat is), és a köves burkolat a szobában szép, de nagyon hideg!:(

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. január
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: Nóra K
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. február 5.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen vendégértékelését és a kedves szavakat. Örülünk, hogy Hotelünk elnyerte tetszésüket és elnézést kérünk az említett zajokért. Reméljük a jövőben is szerencsénk lesz Önöket vendégeink között köszönteni.
Üdvözlettel: Munkácsy Hotel****

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 24. mobiltelefonon

Mikor én elatogatam oda az a rend tisztasag es bánásmód ami otvan íjén bánásmód nincs szbiaba mert a szerbia levan maradva százéves sajnos mert mindent a politikusok elopnak sajnos igyvan amióta megszuletem

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Kolenák R
MunkacsyHotel, a Munkácsy Hotel alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. január 9.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen vendégértékelését. Örülünk, hogy tetszett az itt töltött ideje. Reméljük a jövőben is kedves szállóvendégeink között köszönthetjük.

Tisztelettel: Munkácsy Hotel****