Értékelés időpontja: 2020. június 18. mobiltelefonon

Egy hétvégét töltöttünk a hotelben, csak ajánlani tudom mindenkinek. A szobák tágasak és tiszták voltak, pont úgy mint a képeken. A hotel egy nyugodt, zajmentes környéken helyezkedik el, így kiválóan alkalmas a pihenésre, ugyanakkor ha a városközpontba szeretnénk eljutni az is csak 10 perc séta. A személyzetre egy panaszunk se lehetett, mindenki kedves, barátságos, udvarias és segítőkész volt. Legközelebb is biztosan visszajövünk!

Köszönet neki: sza_kriszti
Értékelés időpontja: 2020. június 18. mobiltelefonon

Ebben az évben is tökéletes választás volt a Munkácsy Hotel. Ezúttal születésnapomat ünnepeltük itt.
Gasztro és Fitness tálakat választottunk, amik a tavalyi évhez képest változtak, de ugyanolyan finomak maradtak. ☺️
A személyzet, mint mindig nagyon kedves és segítőkész volt!
Örülök, hogy most is ide jöttünk, hiszen nem csak a családom ittléte miatt volt különleges ez az alkalom, hanem azért is mert egy ilyen szép helyen ünnepelhettünk! ☺️

Köszönet neki: radeczkieniko
Értékelés időpontja: 2020. június 18.

Hangulatos helyszín családi ebédekhez, esküvőkhöz és osztálytalálkozókhoz.
Remek ételek és kifogástalan helyszín.
Bármilyen esemény kapcsán látogattam el, pozitív élményt nyújtott és ár érték arányban is elégedett vagyok vele.

Köszönet neki: Kocsis_93
Értékelés időpontja: 2020. június 18.

Többször volt szerencsém megfordulni a hotelben, és eddig minden alkalommal pozitív élménnyel távozhattam. A kialakítása és berendezései az igényességet, igazán ízletes ételei, és a kiszolgálás pedig a maximális vendégszeretetet tükrözik. A város egyik legszebben parkosított részén helyezkedik el. A hotel 15km-es szomszédságában található Gyula, ahol a nevezetes fürdőkomplexum található,így annak látogatása céljából sem találni jobb szálláshelyet a közelben. Családoknak, pároknak egyaránt jó választás.

Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: Csaba89
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 5. mobiltelefonon

Több alkalommal is volt szerencsém kipróbálni a hotel szolgáltatásait.A szobák modernek, kényelmesek és kifejezettem tiszták.A hotel elhelyeszkedése tetszett a legjobban , igazán pihentető hétvégét tölthettünk el , városi zaj nélkül mégis 10 percnyire a városközponttól. Éttermét csak dícsérni tudom, széles választék, finom ízek,ínycsiklandozó tálalás. Személyzet maximális pontot kap, kedvesek , barátságosak, udvariasak és segítőkészek. Wellness részlegét is kipróbáltuk ,ahol szintén a tisztaság és kényelem játszotta a főszerepet. A szauna szeánszot élveztem a legjobban, amit következő alkalommal is kifogok próbálni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. augusztus
1  Köszönet neki: Fati0101