“nem kell az Adriáig utazni”
Dokk büfé értékelése

Dokk büfé
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Jómagam azon emberek csoportjába tartozom, akiknek meghatározó gyermekkori élmény, mikor az ügyeleten bányásszák ki a torkából a megakadt szálkát. Évtizedekig nem ettem halat, pedig nagyon szeretem. Felnőtt koromban a tengerparton már nehezen álltam ellen a csábításnak, hogy meg ne kóstoljam a frissen készült halat, de csak módjával... És akkor itt ez a hely, ahol rengeteg a kínálat és hal STEK is van! Ez aztán a kompromisszum mentes halevészet! Köretnek meg igazán finom rákfalatok is kaphatóak. A pucolttól a páncélosig minden van. Nagyon ajánlott, havonta legalább egyszer, egyszer a fizetés után.

1  Köszönet neki: 75BSG
viktoriavadasz, a Dokk büfé alkalmazásában álló Ügynökség/Tanácsadó válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. február 25.

Kedves 75BSG!

Köszönjük szépen a remek visszajelzést! Nagy örömünkre szolgál, hogy kínálatunk elnyerte tetszését és kellemes élménnyel távozott tőlünk.
Reméljük hamarosan ismét találkozunk a Dokk Büfében!

Üdvözlettel: a Dokk Büfé csapata

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 11.

Rendszeres látogatója vagyok a halpiacnak, mert különleges és friss halakat, valamint tenger gyümölcseit tudok itt vásárolni. A férjemmel beszoktunk ugrani ebédelni is ha éppen arra járunk. Imádom a frissen készült tonhal steaket valamint a szent jakab kagylót. Ajánlom azoknak a helyet, akik imádják a friss tengeri ételeket!

1  Köszönet neki: Debrigi
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 7. mobiltelefonon

Egyszerűen nagyszerű!!!Hirtelen ötlettől vezérelve látogattuk meg a halas büfét,és nagyon finomakat ettünk.A varázsa a frissességben és egyszerűségben rejlik.Biztos,hogy megyünk még...!

1  Köszönet neki: fefe419
Értékelés időpontja: 2017. július 26.

Ételben és minőségben mindent tud, amit a Bigfish - csak nincs Andrássyn, hanem egy gyártelep van :DD. Szeretem, szeretem, nadeazért az árak, azok ott vannak.... De a bolt tényleg verhetetlen....

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: skach_anna
Értékelés időpontja: 2017. április 23.

Jól ismerjük már a halpiacot, a büfét azonban csak most sikerült kipróbálnunk. Ért meglepetés.
Először is remek halakat ettünk grillen sütve. Meglepően finom volt minden, jócskán felülmúlta a várakozásainkat.
A lepényhal, a rombuszhal, a lazac, a vörös tonhal és a Szent Jakab kagyló mind-mind fantasztikus volt, amihez nyilván nagyban hozzájárult, hogy minden friss volt.

Na de azért meg kell említeni, hogy kisebb szélütést kaptunk a számla végösszege láttán. Félreértés ne essék, hozzászoktunk a gourmet étkezéshez. Tudjuk, hogy egyes hal-ételek alapanyaga nem a szomszédból jön. Ennek ellenére úgy érzem, az árak kissé túlzóak.

A látogatás dátuma: 2017. április
2  Köszönet neki: zpeller

A következőt megtekintő utazók: Dokk büfé ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Dokk büfé? Ossza meg benyomásait!