“Esküvő a teraszon”
Adler Etterem értékelése

Adler Etterem
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Páratlanul finom ételeket szolgáltak fel számunkra, kedves és figyelmes kiszolgálást biztosítva, mellyel tovább emelték esküvőnk színvonalát. Köszönjük!

Köszönet neki: Compass666606

Értékelés időpontja: 2018. március 15.

Többször jártunk már ebben az étteremben, pedig messze esik a lakóhelyünktől.Nagyon szeretjük, mert elegáns, de semmi fakszni.A pincérek udvariasak, közvetlenek, a hangulatunkhoz alkalmazkodóan még viccesek is. A kiszolgálás gyors, az ételek finomak, mindenki találhat magának megfelelőt. Aki szereti, annak bátran ajánlhatom a velőt, nagyon finom, különlegesen tálalva. A levesek kifogástalanok voltak, a rántott karaj lelóg a tányérról...Asztalt foglalni szükséges, mert ebédidőben mindig zsúfolt. Azt hiszem, még sokszor eljövünk ide.

Köszönet neki: gabrielzs
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Most voltam itt először.
Sima ebédet fogyasztottam.
Nagyon finomak, kedves felszolgálás.
Mindenkinek ajánlom.

Köszönet neki: Ambassador659223
Értékelés időpontja: 2018. január 15.

Most voltunk először, nem bántuk meg. Gyors és kedves kiszolgálás, nagy adag ételek, finom borok, ár-érték arányban megfelelő! Csendes, nyugodt környezetben akár étkezni, akár csak borozgatva beszélgetni ideális. Kisebb baráti társaságoknak is ajánlom.

1  Köszönet neki: nagy31
Értékelés időpontja: 2017. november 15.

Rendszeresen visszajárunk az étterembe,mert mindig kifogástalan ételeket ehetünk.Szakavatott,ízletes,szép szerviz,gyors kiszolgálás.Nagyon nehéz a választás,de ősszel én nagyon szeretem a vadételeket.Csendes nyugodt hely,megfelel üzleti ebéd,családi alkalom vagy romantikus vacsora számára is.

Köszönet neki: cserfaiv

A következőt megtekintő utazók: Adler Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Adler Etterem? Ossza meg benyomásait!