“Vasárnapi sütizés”
Hollosy Cukraszda értékelése

Hollosy Cukraszda
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Cukrászda parkolója picike és nehéz közelben helyet találni. Viszont a sütemények kárpótolják az embert, mert nagyon finomak! Személyzet nagyon kedves!

Köszönet neki: Travel753092

Értékelés időpontja: 2017. november 15.

Évek óta rendszeres látogatója vagyok a cukrászdának.Családi vállalkozás, a minőség garancia.A klasszikus kínálaton kívül,gyümölcsös torták,szép díszítéssel és felirattal rendelhetők.Ajánlom:csokoládé,dobos,gesztenyetortákat,nekem ezek a kedvenceim.Aki a sós süteményeket szereti, a pogácsa is nagyon finom.

Köszönet neki: cserfaiv
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

Rendelés leadása után egy ilyen szép küllemű helyen nincs kiszolgálás. Vendég nincs más rajtunk kívűl, de a 3 pultmögötti alkalmazott nem hajlandó kihozni a megrendelt sütit, kávét. Ciki.

Köszönet neki: Oldklu
Értékelés időpontja: 2017. október 22.

A Hollósy Cukrászdában finom sütemények, de mégjobb sós ropogtatni valók kaphatók. Régebben a környéken egyedülálló volt, de mióta a Friedmann Cukrászda a környékre költözött, erős konkurenciával kell szembenézniük. Ajánlom mindkettőt kipróbálni.

Köszönet neki: SzZ63
Értékelés időpontja: 2017. október 2. mobiltelefonon

A házi torták mind nagyon finomak: szedres, almás stb! A tv ropit, sós pogácsákat is érdemes kipróbálni! Nyáron a parfé torta hűsítő és nagyon finom.

Köszönet neki: Róka C

A következőt megtekintő utazók: Hollosy Cukraszda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hollosy Cukraszda? Ossza meg benyomásait!