“Baráti”
Bistro Fine értékelése

Bistro Fine
Értékelés időpontja: 2018. április 28. mobiltelefonon

Nagyon kellemes hely, fantasztikus ételek. Nagyszerű kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek. Ha erre járunk benézünk.

Köszönet neki: Szilvia B

Értékelés időpontja: 2018. március 19.

Párommal költöttünk el egy kellemes ebédet a hangulatos teraszon. Bőséges adagok, figyelmes kiszolgálás, különleges fogások garantálták, hogy nem mindennapi élményben legyen részünk. Biztosan visszatérünk még!

Köszönet neki: Virágh Z
Értékelés időpontja: 2018. március 1.

Megmondom őszintén ritkán járok étterembe, többek között ezért sem figyeltem fel a Bistro Fine étteremre, ahova a barátnőm hívott meg egy szuper 3 fogásos Business Lunch-re.
Megkóstoltuk a cukkini krémlevest póréhagymával, és a mini cézár burger előételeket, főételként mustáros flekkent burgonyával és fejes salátával, és desszertnek fogyasztottunk chia mag pudingot erdei gyümölcs szósszal és Eszterházy tortát. Kaptunk még hozzá egy-egy pohár habzó bort, és egy nagy üveg ásványvizet.
Azt kell mondjam, hogy ilyen jót igazán régen ettem, és akkora adagokat kaptunk, hogy én konkrétan gurultam hazáig.
Biztos vagyok benne, hogy sűrűbben vissza fogok ide látogatni, és ajánlom nektek és mindenkinek szeretettel és s jó szívvel ezt az éttermet, mert nem csak az ételek mennyeiek, hanem a hely és a kiszolgálás is első osztályú.

1  Köszönet neki: Anikó G
Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Hibatlan hely, szep belso kialakitas, otletes megoldasok.
Tokeletes kiszolgalas, a pincerek profi munkat vegeznek. Nagyon udvariasak, mosolygosak es egyaltalan nem tolakodoak. Egy szuper estet toltottunk el itt. A vacsora vegen ajandekba kihozott hazi csokolade nagyon izletes es finom volt.
Batran ajanlom ismeroseimnek is a helyet.
Koszonjuk!

Köszönet neki: Kucsák T
Rajmond S, a Bistro Fine alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. február 26.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a remek visszajelzést! Nagy örömünkre szolgál, hogy kínálatunk elnyerte tetszését és kellemes élménnyel távozott tőlünk.
Reméljük hamarosan ismét találkozunk a Bistro Fineban!

Üdvözlettel:
Rajmond

Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Az egyik legjobb étterem, ahol valaha jártam... Igazán hangulatos hely, remek elhelyezkedéssel, igényes kinézettel. Szuper a kínálat, nagyon ízletes fogásokat kóstoltunk. Felszolgálók kedvesek, figyelmesek. Alig várom, hogy visszatérjünk! Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Köszönet neki: Mesterházy Á

Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy minket választottak az ünneplésre! Hivatásunk, hogy vendégeink élményekkel gazdagodva távozzanak Tőlünk, ha ez sikerül, tudjuk, hogy jó úton haladunk.

Best regards,
Rajmond

A következőt megtekintő utazók: Bistro Fine ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bistro Fine? Ossza meg benyomásait!