“Finom ételek reális áron”
Főzelékfaló Ételbár értékelése

Nem áll rendelkezésre fénykép
Van egy fényképe?
Adja hozzá.
Főzelékfaló Ételbár
Környék: Gellért-hegy
Környék: Gellért-hegy
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Több alkalommal ebédeltem már náluk. Délben persze nagy a tömeg,de teljesen megéri annak, aki házias jellegű ételt szeretne enni gyors kaja helyett. Emellett pedig nagyok az adagok, laktató és reális áron ebédelhetünk egy jót.

Köszönet neki: pzsanett95

Értékelés időpontja: 2017. március 2. mobiltelefonon

Ha épp házias ételekre vágyom,be szoktam futni ide, de nem szívesen. A kiszolgálás sajnos rendszerint eléggé bicskanyitogató: lefitymáló arckifejezések, csípős megjegyzések (pl. "A paradicsomos kelkáposzta 3 főzelék. Most mit akar akkor?", "Csaak sajtot kér?! Ah..."), mint akinek semmi nem tetszik. Majd hangosan odaszól a kolléganőjének, hogy milyen hülye volt a vásárló. A legkedvesebb a tálcákat összeszedő hölgy volt. Ha ezt leszámítjuk, az ételek minősége jó - köszönet a séfeknek érte!:)

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Dezi99
Értékelés időpontja: 2016. november 22.

Ehető ételek, de semmi különlegeset nem találtunk benne. Gyors ebédnek, uzsonnának elmegy, de ennyi.

A látogatás dátuma: 2016. január
Köszönet neki: MissTika80
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 29. mobiltelefonon

Felháborítónak tartom, hogy külön megvásároltam a tejfölt az ételemet, ami mellesleg úszott az olajban, nem ilyenre számítottam olajfőzelékes rakottkrumpli. Tejfölt vásároltam mellé, közben nem azt kaptam, egy tej hígású vízízű fehér folyadékot kaptam, persze ezt csak fizetés után vettem észre.
Visszamentem megkèrdezni, hogy van-e akár ráfizetéssel TEJFÖL az üzletben, válsz:nincs
KÉRDEM ÉN:
Hogy adható ilyen szenny minőségű étel ennyi pénzért? Egyáltalán eladható!?

Adtam egy esélyt hamár kifizettem:
Ettem pár falatot és ott is hagytam, azóta rosszul vagyok, forog a gyomrom.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: Minyonka
Értékelés időpontja: 2016. július 12. mobiltelefonon

Ha gyors kajara vagyik valaki a kornyeken, ar- ertek aranyban a legjobb hely. Nagy gasztro elmenyt ne varjunk tole, de az etelek finomak, a hely tiszta. A kiszolgalas kisse unott, de nincs vele problema. Gyors es tisztesseges etkezesre kituno.

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: szepesigabor

A következőt megtekintő utazók: Főzelékfaló Ételbár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Főzelékfaló Ételbár? Ossza meg benyomásait!