“Ideális szulinap”

Milyen alkalomra? Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2017. március 26. mobiltelefonon

Évzáró vacsink után a szülinapomat is itt tartottam, minden ismerősömnek nagyon tetszett, azóta ők is visszajáró vendégek. Gyors kedves és figyelmes a kiszolgálás, a kecskesajtos csirkemell grill zöldséggel pedig isteni !!!
Jó úgy visszamenni egy helyre, hogy azt kapod amit megszoktál a helytől.
A Chagall ilyen ✌

Köszönet neki: KatSz84

Értékelés időpontja: 2016. október 20.

Családtagok ajánlása alapján látogattunk el az étterembe a Dining City program keretében. Elégedettek voltunk. Ismert ételeket kóstolhattunk kiváló minőségben. Bátran próbálkozhatna a séf egyedi fogásokkal is.

Köszönet neki: kollathkla
Értékelés időpontja: 2016. május 26. mobiltelefonon

Nagyon kellemes hely, professzionàlis, kedves kiszolgàlàs, nagyon finom ételek. Ha tehetjük, mindig ide jövünk!

Köszönet neki: BiroBepi
Niki_Fazekas, a Chagall Cafe alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. július 29.
Google-fordítás

Thank you for taking the time to write your review of our restaurant, your input, and the feedback from all of our guests is vitally important to us.
We hope to see you again in the future and you can reach us directly by email email@chagallcafe.hu if you need any help. Thank you,
Niki

Értékelés időpontja: 2016. április 30.

Nem egyszer jártam már a Chagallban, most sem csalódtam.
Nemrégiben átesett egy átalakításon, jól is sikerült: megmaradtak a régi belső ikonikus részei, de átgondoltabb és egyöntetűbb lett.

Ismét tésztát ettem és nem bántam meg. Az ételek kifejezetten jók, jó az italválaszték és mostanra már a terasz is megnyílt, amin nagyon szeretek üldögélni..

Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Hun_Macus

Niki

Értékelés időpontja: 2016. április 28.

Kicsi, elegáns, nyugodt, de központi helyen lévő étterem. Kifejezetten finom és kreatívan fűszerezett ételek (pl. kacsamell thai rizzsel és gyömbéres szósszal, fekete csokis soufflé epres chillis szósszal). Szuper ízélmény. Mindez udvarias, ugyanakkor csöppet sem tolakodó kiszolgálás mellett. Persze az ehhez kapcsolódó árakkal összhangban. Biztos visszatérünk.

Köszönet neki: greatpeti

A következőt megtekintő utazók: Chagall Cafe ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Chagall Cafe? Ossza meg benyomásait!