“Minden nagyon finom”

Chagall Cafe
Milyen alkalomra? Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Kellemes hangulatú, kedvesek a pincérek, finomak az ételek. Étteremhét keretében voltunk ott. A kacsamáj nagyon jó volt, a sós karamellás tarte is fincsi.

Köszönet neki: lovrencsicseva2

Értékelés időpontja: 2017. október 16.

Tulajdonképpen nem tudok rosszat mondani.
A kiszolgálás nagyon jó, az ételek mennyiségre elegendőek, minőségre átlag felett van. Mivel kuponnal mentünk, így az ár/érték arány nagyon jó volt. Egy kicsit zsúfolt, ha teltház van.

Köszönet neki: keszegh
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 14.

Enni még nem ettem itt, de a tökéletes kávézó élményt hozza a hely. A kiszolgálás átlagos, de a hangulat és a belső design leköti az ember figyelmét. Itt igazán jól tudja érezni magát az ember, ha felenged és nem néz mindent kritikus szemmel.

Köszönet neki: teleka88
Értékelés időpontja: 2017. március 26. mobiltelefonon

Évzáró vacsink után a szülinapomat is itt tartottam, minden ismerősömnek nagyon tetszett, azóta ők is visszajáró vendégek. Gyors kedves és figyelmes a kiszolgálás, a kecskesajtos csirkemell grill zöldséggel pedig isteni !!!
Jó úgy visszamenni egy helyre, hogy azt kapod amit megszoktál a helytől.
A Chagall ilyen ✌

Köszönet neki: KatSz84
Értékelés időpontja: 2016. október 20.

Családtagok ajánlása alapján látogattunk el az étterembe a Dining City program keretében. Elégedettek voltunk. Ismert ételeket kóstolhattunk kiváló minőségben. Bátran próbálkozhatna a séf egyedi fogásokkal is.

Köszönet neki: kollathkla

A következőt megtekintő utazók: Chagall Cafe ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Chagall Cafe? Ossza meg benyomásait!