“Amiért jöttünk, megkaptuk”
Déryné Bisztró értékelése

Déryné Bisztró
Foglalás a következőn keresztül: OpenTable
A kért időben nincs szabad asztal itt: Déryné Bisztró. Válasszon másik időpontot, vagy böngésszen a szabad asztallal rendelkező éttermek között.
Az Ön által megadott időpont már elmúlt.
Milyen alkalomra? Bárok, Üzleti találkozók
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Reggeli, Késő éjszakai, Ebéd, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2017. június 11. mobiltelefonon

Halvány emlékeim szerint a Déryné, egykoron cukrászda volt, az őskorban, ezért egy kicsit meglepett, ami itt fogadott; főként a benti "bisztro-jelleg" De ehhez képest érdekes a szabadtéri, inkább vendéglő-arculatot hordozó berendezés, terített asztalok.... Az opentable-ön foglaltam asztalt, online (...), a helszínen több kedves felszolgáló is segített az eligazodásban. Az étlapon mindössze 3 desszert kapott helyet, de az egyik szimpatikus kolléga jelezte, hogy van egy plusz is: vaníliás, epres fagyi . Mi meg pont ezért jöttünk... A végén, jól elbeszélgettünk a már említett "szimpatikus" úrral, így már ebből a rövid látogatásunkból is kiderült, hogy miért is ilyen népszerű helyről beszélgetünk. Ami viszont nem népszerű, azok az aránytalanul magas árak. Én elismerem, hogy egy Michelin-csillagra jelölt étteremnél van egyfajta árszinvonal, de.... Szóval összefoglalva: szimpatikus személyzet, kedves, hangulatos, ajánlható. 4-esre értékelve.

Köszönet neki: Chris7600

2024 a(z) 1 227 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. június 7.

Tegnapi nap folyamán tértünk be párommal megünnepelni az eljegyzésemet :). Habár párom nem jelezte az asztalfoglalásnál, hogy különleges alkalomból foglalna asztalt, Tamás az étterem dolgozója a bájos udvariasságával kiderítette, hogy ez egy különleges kedd a számunkra. Az ételek fantasztikusak voltak, remek kiszolgálásban lehetett részünk, ami manapság nagyon ritka.
Összességében a Déryné megkoronázta ezt a napot a maga bájosságával, eleganciájával, profizmusával, nem utolsó sorban Tamás figyelmességével. Hálásak vagyunk és csak is ajánlani tudjuk.

Köszönet neki: pap_andrea14
Értékelés időpontja: 2017. június 6.

Egy narancslére ugrottunk be, megírni egy kárbejelentő lapot. Ezt meglátva a pincér meghívott minket. Biztos, hogy megyünk még oda.

Köszönet neki: anitam506
Értékelés időpontja: 2017. április 5.

Számomra ez az egész hely egy varázslat. Rendelkezik egy olyan atmoszférával, amit ha egyszer valaki megtapasztal, törzsvendéggé válik. Mennyei ételek, fantasztikus zenei kíséret, pezsgés és jó kedv.

És létezik ezen a helyen egy varázsló is, aki elképesztő profizmussal képviseli az éttermet és a vendéglátás magas fokát. Amióta megismertük Őt, szinte ragaszkodunk is hozzá, mert valami olyasmit mutatott, amit nem sok helyen tapasztal az ember. Drága imádott Déryném és Kis Prumik Péter, köszönjük szépen a páratlan élményeket!

Köszönet neki: TothSzaboNora
Értékelés időpontja: 2017. március 29.

Ebedelni indultunk Ajtoban Hostes kedves ,leulunk kapunk etlapot turmixolt almas limonadet borzalmas.Rendelunk gulyas ,hal ,burger a gulyas pont elviselheto,a hal papirjat csipeszelik jo otlet de az izen nem valtoztat semleges izvilag papirban a burger ami akkora mint torppapa sapkaja azt hittem ez valami vicc ,,,krumpli kulon erkezik az finom a mirelitten nincs mit elrontani,,,hat ez a hires Deryne most mar tudom ...koszonjuk utana beultunk ebedelni ,hogy jol lakjunk tudjuk ez egy izlelde itt nem kell degeszre etkezned magad ,,,arak magasak,,felszolgalas kedves turelmes....

3  Köszönet neki: boglarka80

A következőt megtekintő utazók: Déryné Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Déryné Bisztró? Ossza meg benyomásait!